szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Proszę o opinie (napaliłam się na wózek)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
polliep
2008-09-20
Email
Prosze o opinie mamy, ktore maja juz jakies wozkowe doswiadczenia. W marcu urodzi sie nam pierwszy maluch, a ze nie bardzo znam sie na rzeczy - zanim kupie wozek (na ktory sie zreszta strasznie napalilam :))) ) chcialabym poznac Wasze zdanie ;) Nosic go raczej nie bede musiala za duzo - mieszkam na parterze, a raczej silna ze mnie kobitka chyba ;) Najbardziej zastanawia mnie wlasciwie jedno - przewaznie widze wozki pokryte takim raczej nieprzemakalnym materialem, ten natomiast wyglada bardziej na sztruks i niepokoje sie, czy aby nie bedzie strasznie brudzacy ;) Nie wiem, tak mi przyszlo do glowy... Oto i on: allegro.pl/item440779098_mutsy_3_rider_sport_fotelik_mutsy_pla y_dodatki.html . Z gory dziekuje!!! Tak poza nawiasem to sila sie powstrzymuje, aby go juz, w tej chwili, nie kupic :)
Dorota
2008-09-20
22:39:41
Email
W Mutsy całą tapicerkę możesz wyprać, więc to raczej bezproblemowe jest. Miałam mutsy, tylko urban rider i powiem Ci jest rewelacyjny!! Dla drugiego dziecka też napewno kupimy mutsy.
bela
2008-09-23
09:26:21
Email
kiedys przy wyborze wozka pan w sklepie odradzal jakiekolwiek trojkolowe gdyz- jak mowil- sa malo stabilne i wywrotne; plusem jest tylko ze latwo sie wyjezdza na karwezniki
bela
2008-09-23
09:33:54
Email
niedawno (w lecie) widzialam jak babeczka wiozla niemowlaczka w takim trojkolowcu i wlasnie zaraz po przejsciu na druga strone ulicy i przejechaniu kraweznika wozek przechylil sie w jedna strone!!! Nie wiem jak to sie stalo czy to ona zle pokierowala ale wytraszyla sie bardzo, ja z reszta tez
Dorota
2008-09-23
11:53:51
Email
Bela ma rację, trójkołówki są wywrotne. Mutsy ma wysoko środek ciężkości (gondolka) więc jak dla mnie, nie jest zbyt stabilny.
Nie lepiej czterokołowy??
ciekawa
2008-09-23
21:47:16
Email
Nie wiem jakie masz chodniki na osiedlu i jakie podjazdy ale zanim nie zostałam mamą nie wiedziałam jaki to wyczyn czasem wjechać na podjazd i pokonać schody-jak to zrobisz trójkołowcem....
Dorota
2008-09-24
21:08:20
Email
no Pollie, daj znać jak wózek, bo widzę, że kupiłaś.
Ulka
2008-09-30
14:23:37
Email
prawie od dwoch lat mam trojkołowca quinny speedi sx i bardzo sobie chwale , zeby wjechać na schody wystarczy zablokowac przednie koło i problem znka, jest za to bardzo zwrotny, lekko sie prowadzi nawet jak dziecko waży ponad 10 kg
kasiaulka81
2008-10-03
19:41:57
Email
Ja też mam quinny speedi sx, i również jestem z niego bardzo zadowolona. Jedyny minus jaki przychodzi mi do głowy, to ten, że jest jednak troszkę ciężki.
polliep
2008-10-05
16:20:02
Email
Skusilam sie jednak- za dodatkowa namowa narzeczonego ;) stoi juz oczywiscie zlozony i czeka, szkoda ze do marca jeszcze tak daleko!
Dorota
2008-10-05
19:58:58
Email
No to świetnie, że jesteście zadowoleni!!! Do marca jeszcze trochę czasu, to fakt, ale jeszcze się najeżdzicie!! pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum