szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - jak rozpoznać skurcze?czy ból odczuwa się pod żebr


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ala1
2008-09-09
Email
od 3 dni odczuwam ból w mostku rozciągający się na boki pod żebrami. czy to ma związek ze skurczami? nasila się przy wstawaniu, zmianie pozycji leżacej z lewej na prawą i odwrotnie (31 tydz.)
ciekawa
2008-09-10
21:31:08
Email
To dziecko zmieniło pozycje i uciska Ci zebra. Skurcze to ból w krzyżu lub tak jak na okres tylko mocniej. I skacze brzuch czasem całkiem mocno-napina sie.
ala1
2008-09-12
12:56:48
Email
dziękuje za informacje, ja czasami już sama nie wiem co powinnam czuć a czego nie (to moja pierwsza ciąża); cieszę sie bo dziś ten ból wreszcie ustąpił.
ciekawa
2008-09-12
14:14:07
Email
:) nic sie nie martw porodu nie da sie przegapić:) Ja jak trafiłam do szpitala to zrobili mi ktg i połozna stwierdziła skórcze-ja za to byłam święcie przekonana ze to Nastulek szaleje po brzuchu. Jak sie nasiliły to odczuwałam silny ból krzyza i brzuch mi sie kórczył i napinał.
ala1
2008-09-13
11:35:47
Email
od kiedy zaszłam w ciąże ciągle towarzyszą mi tabletki, różne dziwne bóle i wizyty w szpitalu. teraz to już większość dnia leże, bo nie mam najmiejszej ochoty powtórzyć wizyt w szpitalu. czasem mam wrażenie, że mój ulubiony lekarz na każde moje słowa znajduje tabletki:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum