szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - czy testy ciążowe są wiarygodne?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kasiula55
2008-05-17
Email
Hej wszystkim! Jestem pierwszy raz na tym forum mam 18 lat i nie wiem co mam o tym wszystkim myslec!:( zaczne od poczatku Kochalam sie z moim chlopakiem mielismy mala wpadke na poczatku sie bałam bo jestem młoda ale po 5 dniach dostalam misiaczke ucieszylam sie,lecz to byla bardzo dziwna miesiączka dostałam ja o 18 godzinie mialam plamki to nie był normalny okres!:( wieczorem gdy poszłam spać wogóle nic nie miałam przestraszyłam sie bo nigdy tak nie miałam, nastepnego dnia dostałam normalny okres taki co miesiąc ale on trwał tylko 3 dni a nastepne 2 dni miałam znowu te plamki tak troszeczke, po tym wszystkim strasznie mnie brzuch boli bezprzewy tak jakbym miala dostac, za chwile okres i tak juz pare dni,więc postanowiłam zrobić test ciążowy,zrobiłam go w 13 dniu od stosunku wyszedł negatyw nic mnie to nie uspokoiło bo nadal boli mnie ten brzuch czuje,że cos jest nie tak a jeszce do tego ten powiekszony apetyt czytalam,że kobiety w ciąży mają powiększony apetyt dlatego zwracam sie z prożbą do wszystkich kobiet czy to mozliwe,że jestem w ciąży a test jej nie wykrył? po jakim czasie test może wykryc ciąże? przosze o odp.!
majka_76
2008-05-17
14:38:01
Email
Jeśli byłabyś w ciąży to test by to wykrył po 13 dniach od współżycia. Owszem testy nie dają 100% pewności. Zrób badanie z krwi. Ale moim zdaniem w ciąży nie jesteś. Ból w dole brzucha może mieć różne przyczyny,np. zapalenie przydatków. radzę udać się niezwłocznie do lekarza. Apetyt kobiety w ciąży mają, ale na pewno nie w tak wczesnej ciąży. Na początku to raczej mdłości, senność, częste oddawanie moczy. Ale to także nie jest regułą. Bądź dobrej myśli, a bóli brzucha nie lekceważ. Pozdrawiam :)
ciekawa
2008-05-17
20:20:41
Email
Test z moczu najwcześniej wykrywa hormony po ok 9 dniach od dni płodnych, a w ogóle najlepiej zrobić go w dniu planowanej kolejnej miesiączki. Też radziła bym ci zrobić test z krwi-kosztuje tyle samo co paskowy a będziesz pewna wyniku. Z bólem poszła bym do lekarza i to szybko! Nie bez znaczenia jest tu też stres związany z wpadką pewnie dlatego tak ci sie porobiło z miesiączką.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum