szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - negatywne testy i brak miesiaczki...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
marzycielka_21
2008-04-18
Email
witam. mam na imię Klaudia i mam 21 lat. staram się z moim chłopakiem o dziecko. moje cykle od poczatku wystąpienia miesiączki trwały od 27 do 32 dni. dziś mój 40 dzień cyklu. w 24 dniu cyklu miałam skok temperatury. od tamtej pory ta temperatura utrzymuje się na poziomie 36,9 - 37,0 stopni. moja faza lutealna trwa zwykle 10 - 11 dni. dziś to już 17 dzień. kochałam się bez zabezpieczenia w 23,24,26 i 30 dniu cyklu. w 37 i 40(dziś) dniu cyklu robiłam testy ciążowe. oba wyszły negatywne. czy mimo wszystko jest szansa, że testy się mylą? wizyte u ginekologa mam dopiero na 7 maja :/ z góry dziękuję za odpowiedzi
ciekawa
2008-04-21
16:46:57
Email
Pierwsze oznaki ze doszło do zapłodnienia będziesz miała po ok 7 dniach od zapłodnienia. Masz nieregularne miesiączki i w sumie u Ciebie mało co można wyliczyć. Radze sie wstrzymać jeszcze kilka dni i nie płacić za testy z apteki tylko zrobić z krwi-kosztuje tyle samo a jest 100% tylko poczekaj jeszcze z kilka dni.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum