szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - fenoterol-pomocy!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
izabelalemke
2008-04-10
Email
Czy ktos zna moze angielskie odpowiedniki fenoterolu i izoptin 40? koncza mi sie tabletki a nie potrafie wytlumaczyc lekarzom na co sa te tabletki.Prosze o szybkie odpowiedzi Pozdrawiam wszystkie mamy!!!!
majka_76
2008-04-10
15:56:33
Email
Szkoda ze wczesniej nie napisałaś. Ja mam całe opakowanie izoptinu40, ale zużyłam z niego tylko pół tabletki w czasie ciąży. Ten lek przepisała mi lekarka internistka, ale mój ginekolog zakazał mi go używać, bo nie miałam chronicznie wysokiego ciśnienia. Gdybyś wcześniej napisała to mogłabym ci wysłać zanim skończy się twój lek. Angielskich odpowiedników nie znam :(
ciekawa
2008-04-10
16:53:15
Email
Masz w Polsce kogo poprosić żeby poszedł do twojego lekarza??? Taki list będzie szedł góra 7 dni jakoś przetrzymasz a wykupili by ci tutaj.
ciekawa
2008-04-10
16:54:03
Email
A taka myśl: masz opakowanie? tam jest skład każdy lekarz wie jakie leki zawierają taką czy inną substancje.
maja77
2008-04-10
18:54:25
Email
podaj im nazwę łacińską, powinni wiedzieć o co chodzi, możesz ją znaleźć na: www.przychodnia.pl/el/leki.php3?lek=865, podobnie z isoptinem
izabelalemke
2008-04-11
13:30:34
Email
Dziekuje Wam bardzo za odpowiedzi.Mam opakowania po tych tabletkach i pokazuje je wszystkim lekarzom z ktorymi sie spotykam,ale te tumoki nie maja pojecia od czego sa te tabletki.Probuje im wytlumaczyc,ale oni nie uzywaja tu takich tabletek,jak ktos ma poronic to nic na to nie zrobia;(Lekarz w Polsce tez nie wypisze recepty bo musze byc osobiscie,stwierdzil,ze te leki nie moze wypisac ot tak sobie.Na szczescie zostaje mi jeszcze jedna opcja.Musze isc prywatnie do polskiego ginekologa,mam nadzieje,ze ten bedzie wiedzial.Dziekuje Wam bardzo.Pozdrawiam.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum