szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - CZY TO JUZ BLISKO??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
andzia
2005-04-23
Email
Hej Kobietki termin mam na 28maja ale juz padam!!!Strasznie zle sypiam krece sie boli mnie wszystko.Nie moge siedziec nomalnie uciska mnie wszedzie. Malutka juz mniej sie rusza ma malo miejsca skora mi omal nie peknie siku tez czesto a od kilku dni bole kłocia w dole brzuszka takie malo dokuczliwe ale sa. Nie wiem czy pznam ze to juz czy poznam bole itp w sumie to jeszcze 5 tyg ale mowiono mi ze moze byc przed terminem. Kurcze ale mnie ta skora na brzuchu boli i pod piersiami. Tak naprawde to juz bym mogla urodzic!
diabełek
2005-04-23
22:58:59
Email
a mnie do tego wszystkiego jeszcze strasznie swędzi skóra nocami nie moge spac i jestem cala podrapana tez mam wrazenie jakbym miala za chwile urodzic ale czemu tak swędzi??
Jagoda
2005-04-24
11:53:54
Email
Diabełku - świąd skóry pod koniec ciąży po prostu jest, bo skóra jest bardzo rozciągnięta, a hormony swoje robią. Wybierz się na wszelki wypadek do gina, bo w takim przypadku trzeba zrobić badania wątrobowe. Poszukaj w archiwum tematów o świądzie - było sporo.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum