szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - testy owulacyjne


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
misia1
2008-02-18
Email
czy sa one skuteczne
lidiamital
2008-02-20
16:28:11
Email
Misia obserwuję już od jakiegoś czasu twoje desparckie próby i pytania związane z nimi. Testy owulacyjne więcej pozytywów o nich słyszłam polecałam bym CLEARBLUE DIGITAL, bo z takiego sama skorzystałam. Chciała bym Cię zapytać jednak o coś innego. Jak długo się stracie, ile masz lat? To na początek. Czy robiłaś badanie na wskaźnik prolaktyny? Jeśli staracie się długo tj ponad 1 rok to procedura zaczyna się od badania nasienia- jest to bez bolesne hihi, najprostsze pytanie i nie inwazyjne potem zaczynają się te mniej przyjemne i dotyczące głównie kobiety. Nastepną rzeczą jest wizyta u więcej niż jednego ginekologa czasem może być to inna budowa szyjki macicy, jej tyłozgięcie które utrudnia zajście w ciążę w kilku określonych pozycjach, a w innych ułatwia. Może po prostu jesteś zmęczona i Twój mężczyzna też może kilka dni urlopu, może kilka dni bez zbliżeń wówczas jakość nasienia i jego ilość się zmienia. Kawa np: pobudza plemniki. Może niedawno odstawiłaś tabletki anty i organizm musi sie zregenerować? My staraliśmy się 9 miesiecy i dopiero po urlopie- hihi byłam na nim sama, a po powrocie do domu tak się witaliśmy, że sam rozumiesz jakoś sie udało. Może spróbujcie kochać się o jakieś innej porzed dnia niż dotychczas. Rozumiem Twoje rozgorycznie faktem że się nie udaje ale to co Ci tu radzą dziewczyny czyli wrzucenie na luz. Wierzę, że się Wam uda ale zacznij od tego żeby przestało Cię to aż tak flustrować. Wkońcu zacznie sie z partnerem kłócić i zacznie narastać wzajemny żal, a nie o to tu chodzi.
misia1
2008-02-20
18:36:13
Email
lidiamital
misia1
2008-02-20
18:53:23
Email
witam Droga lidiamital dziękuje za zainteresowanie :) a wiec mam lat 28 staramy sie od roku miałam robiony test na ruchliwość plemników tzn.pobranie śluzu po stos. i sprawdzenie w nim zawartości plemników i wyszedł pozytywnie gin.pow ze jest ich bardzo dużo i są bardzo ruchliwe no i jest ok gin.proponował mi zrobienie testu owul.ale ja nie chciałam bo raz mi nie wyszedł i sie zniechęciłam ale ponowił wiec spróbowałam no i robie ale coś mi nie gra w tym teście chodzi o ulotkę tam jest tabelka długość dni okresu i pod tym dniem jest ile ma sie doliczyć i ok w ulotce jest 14 pod 31,a w internetowej ulotce jest 10 pod 31 powinnam niby kierować sie ulotka z opakowania /nazwa testu to:LH test/nie wiem czy jest skuteczny zob na razie dwie proby i nic

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum