szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - plemniki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
misia1
2008-01-24
Email
witam kiedy powinno sie wykonywac test na ruchliwosc plemnikow
ciekawa
2008-01-24
11:24:37
Email
To tylko lekarz moze robic! Jest przyjete ze jesli para stara sie ok 2 lata pod okiem lekarz to potem lekarz kieruje do poradni leczenia niepłodnosci i tam robi sie takie badania-pogadaj z ginekologiem-powiedz jak to u was jest ile sie staracie tylko on moze wam cos pomóc.
misia1
2008-01-24
11:46:19
Email
dzieki bylismy u lekarza powiedzial ze jego zdaniem jest wszystko ok ale jak teraz nie wyjdzie to w nastepnym cyklu zaraz po stosunku/ dodam ze w czasie owulacji/pobierze moj sluz i sprawdzi ile tam jest tych plemnikow szczerze powiem to juz mam dosc:(
ciekawa
2008-01-24
17:35:38
Email
A ile Wy sie staracie??? Na serio czasem ludzie staraja sie latami i chyba psychicznie sie blokują bo z punktu widzenia bilogii powinni mieć juz gromadę pociech. Robiłaś ten test na prolaktyne-pisałam ci w innym temacie?
misia1
2008-01-25
20:41:33
Email
hej dzieki trzeba bedzie to sprawdzić
ciekawa
2008-01-26
12:42:07
Email
Koniecznie! Bo z podwyzszonym stanem czegos byś nie robiłą bedzie kicha-ja miąłm wysoki poziom prolaktyny i brałam wstrętne leki ale widzisz zaszam idealnie jak chciałam:)
misia1
2008-01-26
12:56:58
Email
dzięki za pocieszenie mimo podłamania wierzę że jest jeszcze jakaś nadzieja :)))

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum