szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - dziedziczenie grupy krwi


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
piotr
2008-01-20
Email
Mam problem!Mój ojciec ma grupę krwi 0,mama także 0. Z tego co wiem mogę mieć tylko 0 i zadną inną. Robiąc badanie grupy krwi jak byłam w ciąży okazało się że wynik mój to A.Stanęłam jak wryta.Chcąc poznać prawdę tłumaczy mi śię że babcia ze strony mamy miała A i dlatego ja mam też A. Wiem że grupa krwi babci nie ma wpływu na moja grupę krwi. Prosze mi odpowiedzieć jak jest naprawde i czy jest możliwa pomyłka w laboratorium?
ciekawa
2008-01-20
08:03:56
Email
Hm.. no jak by nie patrzeć powinno być 0. zbadaj krew jeszcze raz i pędem do mamusi-bo wyjścia są dwa albo jesteś adoptowana albo mamusia miała brzemienną przygodę. W kazdym razie nie złość sie bo to nic nie zmieni!! pamiętaj ze do tej pory byli dla ciebie rodzicami i bardzo cie kochają. Jeśli to sprawka mamy to sie nie dziwie ze nikomu nic nie powiedziała i ty też zachowaj to dla siebie nie ma sensu po tylu tatach ranić ojca. A jeśli oboje nie sa biologicznymi rodzicami to tez w sumie kochajac dziecko trudno jest mu o tym powiedzieć. Cokolwiek zrobisz i cokolwiek sie okaże-tylko spokojnie i bez pochopnych słow.
ania23
2008-01-20
15:39:25
Email
jedno jest pewne...badanie trzeba powtórzyć!! Zdarzają sie pomyłki nawet w najlepszych laboratoriach. Mój kuzyn np. robił sobie badanie krwi i w jednym lab wyszło że ma anemie a w drugim powtórzył i wyszło ok
Magdalenka
2008-01-20
16:24:21
Email
a moze powinno sie jeszcze raz okreslic grupy rodzicow. tam tez mogla byc pomylka.
pinkie
2008-01-21
07:58:20
Email
Wow, dzięki temu wpisowi dowiedziałam sie, ze moje dziecko może mieć grupę identyczną jak my, czyli ARh+ lub ARh- lub 0Rh+ lub 0Rh-. Muszę uprzedzić meża, zeby nie padł trupem jak się okaże ze synek ma inną niż on :))) Byliśmy przekonani, ze skoro my mamy Arh+ to on tez...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum