szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Ból jajnikow


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
tosia
2008-01-05
Email
Planujemy z mężem ciążę,ale niestety długo nam sie nie udawało.Gin zapisał mi Clostilbegytu na owulację i duphaston ,obecnie jestem 5 dni po owulacji i po wielu intensywnych stosunkach z mężem.Ze zrobieniem testu chcę jeszcze poczekać.Teraz zaczęły mnie bolec jajniki,czy to może być ciąża??i czy was też bolały jajniki??
ciekawa
2008-01-06
18:10:46
Email
Mnie lekko pobolewały ale to już był ok4-6 tc. Ale martwi mnie to "intensywne stosunki" Lekarz wam nie wyjaśnił ze nie macie sie kochać jak króliczki tylko raz a dobrze???? Licz sobie cykl i w okolicy jajeczkowania sie pokochajcie a wcześniej przed owulacja róbcie przerwy. im więcej stosunków tym rzadsza sperma i kicha:( Ja zaszłam zaraz po konsultacji ze specjalistą-kazał sie wstrzymać na 7-10 dni i w okolicy jajeczkowania sie pokochać-poskutkowało;)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum