szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - clostilbegytu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
tosia
2008-01-03
Email
Witam.Mam problemy z zajściem w ciąże.Lekarz zapisał mi Clostilbegytu od 2 do 6 dnia cyklu.USG w 12 dniu cyklu i duphaston od 16 dnia.Jestem ciekawa czy sie uda?Czy któraś z was to brała i czy sie udało mieć dzidzie.
basienka25
2008-01-04
11:42:28
Email
Ja brałam te leki co Ty.Pięć miesięcy Duphaston i przez jeden cykl Clostyrbegyt.I zaszłam w ciążę, Ola ma już prawie dwa lata:)
tosia
2008-01-04
23:42:33
Email
To fajnie,że ci się udało.Mam nadzieje,ze u mnie tez tak będzie.Teraz biorę duphaston a później się okaże.
Kasia:)
2008-01-09
17:19:01
Email
Ja tez tak bralam-clostilbegyt przez 3 m-ce w trzecim dolaczyl mi lekarz duphaston no i wtedy sie udalo-mam malucha-1 rok i 7 mies,tak ze trzymam kciuki.P.s tylko o ile to mozliwe wyluzuj sie psychicznie ja tak zaszlam.... jak mi lekarz powiedzial ze sa dwa jaja i moga byc blizniaki wystraszylam sie i powiedzialam nie w tym miesiacu,poczekam na jedno jajo :) no i zapomnialam o cisnieniu i wyszlo:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum