szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Paznokcie żelowe w ciąży


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anika
2005-04-17
Email
Jestem w 30 tygodniu ciąży ,chcę zrobić paznokcie żelowe. Zastanawiam się czy są jakieś przeciwskazania tego zabiegu dla ciężarnych.
Morgana69
2005-04-20
08:54:22
Email
Moim zdaniem to lepiej poczekaj (akryl to śmierdzące paskudztwo i nie wiadomo, jak wpłynie na maleństwo), bo już niedługo urodzisz, a po porodzie nie przydadzą Ci się długie paznokcie, bo podrapiesz niechcący malucha i możesz też mieć utrudnione prace domowe. Lepiej chodź regularnie na manicure, to na pewno nie zaszkodzi,a i tak będziesz miała ładne paznokcie.
anika
2005-04-20
09:53:12
Email
Dzięki za radę i pozdrawiam serdecznie.
andzia
2005-04-23
20:37:44
Email
Hej ja mam paznokcie zelowe i nigdy nie slyszalam o przeciwskazaniach jestem 35tyg mialam mala przerwe w noszeniu poniewaz odpadaly same (podczas ciazy sie to zdaza) teraz jest ok i przed porodem obetne je na krotsze ale napewno nie zdejme moje wlasne sa straszne wiele lat obgryzalam wiec jesli tylko masz ochote idz zapytaj manicurzyski
anika
2005-04-24
22:00:43
Email
Dzięki Andzia, też mi się wydawało że żelowe paznokcie nie zaszkodzą dziecku, co innego akrylowe, które strasznie śmierdzą przy zakładaniu. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum