szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Wyniki testu zalezna od pory dnia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mayasun
2007-10-27
Email
Ponad tydzien temu powinnam miec miesiaczke. Zrobilam sobie dzisiaj test i wyszedl negatywny. Nie moglam doczekac sie do jutra rana, by miec "lepszy" mocz i zrobilam go teraz. Czy miala ktoras z was tak, ze robiac popoludniu test wynik byl negatywny, a z czasem okazalo sie, ze faktycznie jestescie w ciazy?
monia_ireland
2007-10-27
21:14:10
Email
moja kumpela tak miala. Test najlepiej jest wykonywac rano przed tym jak zjesz lub wypijesz cokolwiek. MOcz jest wtedy najbardziej klarowny i tesc wychodzi najlepiej.
iwona026
2007-10-31
15:29:03
Email
Dokładnie tak miałam jak piszesz. Zrobiłam test po południu i wyszedł negatywny więc mówię trzeba starać się dalej ale okres nie przychodził i stwierdziłam że najlepiej to jak pójdę do lekarza i okazało się że jestem w 8 tygodniu ciąży a obecnie mamą rocznego Krzysia. Pozdrawiam
mayasun
2007-11-03
17:34:53
Email
okres przyszedl, uff :) jeszcze nie pora na drugiego dzieciaczka.
olka24
2007-11-26
15:55:53
Email
a ja robilam test po południu, w dzień swoich 24 urodzin i wyszedł pozytywny, z rana zrobiłam powtórkę i wynik był taki sam.
olka24
2007-11-26
15:56:13
Email
a ja robilam test po południu, w dzień swoich 24 urodzin i wyszedł pozytywny, z rana zrobiłam powtórkę i wynik był taki sam.
Agusia1986
2007-12-05
09:47:28
Email
Witam ... Kochane powiedzcie co mam robić? Robiłam test rano i wyszedł negatywny a czyje, że cos się święci?? Mam zrobić go jeszcze raz?? Nie wiem a jak znów wyjdzie negatywny.. już od 5 miesięcy staramy się i jak na razie nic :(

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum