szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Prosze dop mi cos bo sie stresuje


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
wiolka19
2007-09-14
Email
Witam wszystkich mam do was takie pytanko bo strasznie mnie boli od kilku godzin brzuch na samym dole jestem w 37tc po prawej stronie i nie wiem cio mi jest a niechce jechac do szpitala bo niechce chisteryzowac
bela
2007-09-14
15:20:39
Email
Wiolka glupoty piszesz!!!!!! To nie histeria!! Jestes ciezarna w terminie. Mozesz urodzic w kazdej chwili. Wiec dla bezpieczenstwa dziecka i upokojenia siebie powinnas jechac do szpitala. Masz takie prawo bez zadnych watpliwosci i wstydu!!!!!!
Goga66
2007-09-14
17:24:12
Email
Może to być ucisk na nerw ale może coś się dziać z dzieckiem. NATYCHMIAST JEDŹ DO SZPITALA podepną Cię do KTG i zobaczą czy wszystko jest ok. Każdy niepokojący syndrom w tym okresie NALEŻY monitorować. Nawet do przesady. Nieważne, jak pielęgniarki Cię ocenią, ważne jest zdrowie dziecka.
ciekawa
2007-09-14
19:41:54
Email
Jaka histeria to może poród-pakuj sie i leć do szpitala.
wiolka19
2007-09-24
12:43:46
Email
Witam was wszystkich goraca pojechałam z tym do lekarza i okazało sie ze jest to infekcja drog moczowych chodz miałam tez rozwarcie na palec...ale mnie za trzymali kroplowkami bo byłam w 37 tyg i stwierdzili zeby przetrzymac do 38 tyg wtedy dzidzia bedzie w pelni silny i rozwojony
Goga66
2007-09-24
13:01:06
Email
Z USG widać, kiedy dziecko jest rozwinięte. Na ogół 37 tydzień (czasem 36) to już donoszone dziecko. Ja właśnie wtedy rodziłam. Ale u Ciebie rozbieżności w ocenie są spore i może faktycznie jest dobrze poczekać.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum