szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - TERMIN MARZEC 2008


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
boksitka
2007-08-08
Email
Witam wszystkich serdecznie jestem w 9 tygodniu ciaży to moja pierwsz ciąża wiec fajnie że i stenieje taka stornka na której mozna podzielić sie swoimi wątpliwosciami.Serdecznie pozdrawiam wszystkie mamy. :)
donka
2007-08-08
18:02:39
Email
witam!watek marcowy juz istnieje od jakegos czasu,wiec warto sie tam przeniesc,zeby nie dublowac tematow.
xmyszkax
2007-08-13
12:09:06
Email
witam ja tez sie spodziewam dzidziusia na marzec 2008 jestem w 10 tyg ciazy fajnie ze jest ta stronka bo zawsze mozna podowiadywac sie co nie co.ja ostatnio rodzilam 9 lat temu i teraz to tak jak bym byla 1 raz w ciazy wszystkiego sie boje mam 5 corek i mam nadzieje ze teraz bedzie synek pozdrawiam
xmyszkax
2007-08-13
12:13:05
Email
a jak sie czujecie w ciazy?ja bardzo dlugo nie wierzylam ze jestem w ciazy nie mialam zadnych objawow az tu nagle mldlosci itp od rana az po wieczor nic nie moge zrobic bo zaraz lece do... ale to takie uroki ciazy haha buzka

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum