szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - mam problem


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
patrycja20
2007-08-01
Email
hej. mam problem.od jakis 5 miesiecy staramy sie z moim nazyczonym o dziecko,kochamy sie prawie codziennie,oczywiscie z finalem do srodka. ostatnie moje miesiaczki byly takie same czyli:prawie dwa tygodnie przed spodziewana miesiaczka mialam okropne bole piersi,podbrzusza. ale w tym miesiacu jest inaczej:za piec dni spodziewam sie miesiaczki,ale piersi nie bola mnie tak jak zawsze,od jakiegos tygodnia mam wyzsza temperature powyzej 37C,wczoraj mialam 37,8C a dzisiaj rano 37,1C.od jakiegos czasu jest tez mi nie dobrze,ale nie wymiotuje,no i ten niepochamowany apetyt.czy to moze oznaczac ze moge byc w ciazy choc za piec dni mam dostac okres?prosze o odpowiedz>
agnieszka74
2007-09-12
21:22:29
Email
A robiłas test ?? teraz testy mają duzą "wykrywalnosc" ciązy/bądz nie. Juz 6 dni od zapłodnienia mozna "wykryc" ciąże. Poza tym najlepiej potwierdzi chyba to lekarz..
Powodzenia !

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum