szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - wyprawki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
maa_dzia
2005-04-11
Email
Cześć dziewczyny czy orientujecie się jak teraz jest w wyprawkami,które dostaje sie w szpitalu po urodzeniu dziecka,bo doszły mnie słuchy,ze teraz nie dostaje się nic.Jak to jest?czy to zależy od szpitala?
kasik
2005-04-11
13:21:04
Email
Maa_dziu, nie dostaje sie nic, przykro mi. Ja jeszcze nie rodzilam ale tak mi powiedziala kolezanka ktora niedawno byla w szpitalu. Nie zalamuj sie.Glowa do gory!
Mała
2005-04-11
17:05:15
Email
Ja w szpitalu dostałam opakowanie w którym było:jeden pampers, jeden huggies, jedna chusteczka nawilżona nivea, domestos, herbatkę-próbkę bezpłatną malutką tubkę bepanthenu i cos tam jeszcze.Tyle.Późneij w gabinecie u moejgo gina dostaąłm to samo + butelka aventu 125 ml. ze smoczkiem 1.Nic więcej.
Aska
2005-04-11
18:44:01
Email
ja też w szpitalu dostałam tylko jakieś próbki. Mały krem "sudokrem", jednego lub dwa pampersy, woreczki na brudne pampersy, kilka gazet i ulotek, skarpetki i to chyba wszystko. nawet jeśli o czymś zapomniałam to widocznie było to coś mało znaczącego. Epoka wyprawe w szpitalach już za nami - niestety
Julia
2005-04-11
19:23:35
Email
Ja też dostałam takie pierdołki: masę ulotek, folderów, stary numer Mamo to ja, poza tym woreczki na brudne pampersy, próbkę proszku Jelp, jakieś rajstopki i chyba to wszystko.
Agata
2005-04-12
08:49:25
Email
Ja w szpitalu dostałam dwie paczki w których było: mnóstwo poradników na temat pielęgnacji noworodków, rozwoju dziecka, karmienia piersią itp., ulotki reklamujące firmy które produkują coś tam dla dzieci, próbki różnych pieluch jednorazowych, skarpetki dla maluszka, próbkę Domestosu, woreczki Paklanki - które pochłanaiją nieprzyjemne zapaszki, próbkę proszku Lovela, gazetki Twoje dziecko, termometr do mierzenia temperatury wody do kąpieli, próbkę herbaty Hipp dla matek karmiących... i to chyba wszytko. W każdym bądź razie najbardziej przydatne są i były te poradniki o wychowaniu i rozwoju dziecka.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum