szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Alergia na trawy a ciąża


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Emilka
2005-04-11
Email
Witam wszystkich. Jestem teraz w 20 tygodniu. Ogólnie czuję się dobrze. Ale bardzo się boję, bo mam alergie na pyłki traw, które jak zaraz zaczną pylić tak będą mnie męczyć do lipca. Może ktoś miał taki przypadek? Strasznie się martwię o swoje maleństwo, bo przy każdym kichnięciu ten brzuch się tak obciąża. Doradźcie mamusie co gorsze dla niego ciągłe kichanie czy leki?
Jagoda
2005-04-11
19:38:16
Email
Oj, lepiej niech mamy nie mówią, co lepsze - kichanie czy leki... Niektóre leki przeciwalergiczne można stosowac w II i III trymestrze. Powinnaś skonsultować się z alergologiem i swoim ginekologiem.
Michalina
2005-04-12
22:07:11
Email
Też jestem alergikiem ale na pyłki drzew czyli dla mnie koszmar rozpoczął się w lutym i będzie trwał do lipca :-(. W zeszły, roku, gdy byłam w ciąży nie ryzykowałam i kichałam. Teraz karmię piersią i też kicham. W przyszłym roku pomyślę nad jakąś szczepionką i odczulaniem.
Emilka
2005-04-13
16:17:18
Email
Dzięki za wpisy. Byłam wczoraj u alergologa. Powiedziała że kropelki do nosa i oczów mogę brać bez ryzyka, przepisała mi również tabletki podobno najsłabsze i najczystsze ale kazała jaknajmniej. Na razie jeszcze nie kicham. Mam nadzieje że wszystko będzie ok i jakoś to zniesiemy we dwójkę...

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum