szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Plamienie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Adka1
2007-07-11
Email
Witajcie dziewczynki, mam pytanie do mamuś doświadczonych, jestem w 8 tygodniu ciąży, akurat teraz powinna przypadać druga miesiączka. a ja dostałam takich upławów brązowych i nie plamień ale takich plamek w śluzie w kolorze czerwonym...Czy to moze byc niby miesiaczka? Czy isc od razu do gina? w poprzednim cyklu tak nie mialam, caly czas biore luteine. Czuje sie dobrze.
Agata
2007-07-11
09:46:35
Email
Hej Adka. Ja właśnie chciałam Wam napisać, że z nocy z piątku na sobotę zaczęłam plamić - małe brążowe plamki. W sobotę byłam u mojej gin i dostałam zastrzyki i kolejne leki na podtrzymanie ciąży i nakaz bezwzględnego leżenia plackiem.. U mnie akurat to plamienie to wynik infekcji oskrzelowej jaką przechodziłam.
Ale na twoim miejscu to poszłabym do gin. Każde plamiennie w ciązy powinno być skonsultowane z lekarzem. Tym bardziej jeśli dotąd nie plamiłaś.
W pierwszej ciąży natomiast plamiłam od samego początku tak do około 15 tygodnia i też brałam te leki które biorę teraz. Adka idź do lekarza, niech Cię zbada. Nawet jak się okaże , że wszystko jest O.K. to Ty bedziesz spokojniejsza.
Agata
2007-07-11
09:47:37
Email
Aha. JA też biorę Luteinę, do tego zastrzyki Kaprogest co 3 dni i globulki Sterovag.
Adka1
2007-07-11
09:57:33
Email
Dziekuje Agatko, tak tez zrobie.
ciekawa
2007-07-11
10:19:12
Email
Koniecznie Adko!!! i natychmiast sie odezwij co powiedział gin. To pewnie nic takiego ale lepiej dmuchać na zimne. trzymam kciuki.
Adka1
2007-07-11
10:22:00
Email
Dzwnołam do niego, a on głoduje w szpitalu!!! Pytał o inne objawy i powiedział, że tak może byc w okresie kiedy przypadalaby miesiaczka. Teraz jest u mnie na razie ok. Mam zadzwnonic do niego jutro i zdac relacje co sie dzieje a teraz polegiwac.
ciekawa
2007-07-11
10:25:04
Email
Adko to plackiem do łózka. Pamiętaj jak by sie wzmocniło lub nadal była byś zaniepokojona to sie pakuj i jedź na pogotowie na izbę przyjęć położniczych. nie mogą odmówić ci pomocy.
Adka1
2007-07-13
14:21:52
Email
Agata a jak ty sie czujesz. Ja napisałam wszystko w naszym wątku styczen-luty

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum