szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - przeprowadzka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
kasik
2005-04-10
Email
Cześć Mamuski! Mam nadzieje ze Wasze wypowiedzi pomogą mi chociaz w jakims stopniu dobrze zadecydowac. Mieszkamy z mężem w kawalerce przedzielonej scianka gipsowa. Mamy w ten sposob dwa male pokoiki, na parterze z duzym balkonem. Nie mozemy narzekac bo mieszkanie nie jest w zlym stanie, odnowione. Ale ostatnio dostalismy propozycje o przeprowadzeniu sie na 90 metrowe, za praiw tą samą cenę, tyle ze jest to mieszkanie na 4 pietrze i bez balkonu. Ale urzadzone i nawet jest pokoik dla dizecka z komoda do przewijania. Meblami zabudowane, na prawde super. I tak sie zastanawiam bo martwi mnie wychodzenie z wozkiem na 4 pietro i brak balkonu:(. Co byscie zrobily?? Poradzcie.Moze mialyscie podobny problem? Termin mam na lipiec
Agata
2005-04-10
19:00:54
Email
Kasik ja mieszkam w bloku na IV piętrze. W grudniu urodziłam córeczkę i powiem Ci szczerze, że w życiu już nie kupiłabym mieszkania tak wysoko (bez windy). Wyobraź sobie, że nawet sama nie jestem w stanie zejść z małą i z wózkiem aby iść na spzcer. Siedzę w domu aż mąż popołudniu wróci z pracy, jemy obiad i dopiero wtedy idziemy na spacer. A tak chyba że wpadnie do mnie mama albo brat i pomoże mi znieść wózek. Sama naprawdę nie daję rady, wózek jest ciężki, tu jeszcze torba i dzidzia. Szczerze to ja ci odradzam. Mieszkanie mam małe 38 metrów (2 pokoje), teraz jak jest dzidzia to przydałby się jeszcze jeden pokój...ale nie jest źle. W każdym badź razie ja już po raz drugi nie zdecydowałabym się na kupno mieszkania tak wysoko. Pozdrawiam
Julia
2005-04-10
19:41:01
Email
Hej, ja też mieszkam na 4 piętrze, bez windy. Ale za to z balkonem. Nie narzekam, ale pewnie dlatego, że na dole w bloku mam wózkownię, w której zostawiam wózek. Gdyby nie to, nie wiem, jak bym sobie dała radę, pewnie też bym nie mogła chodzić na spacery z Bartkiem, a tak tylko go biorę na ręce i zmykam na spacerek. Kasik, jeśli miałabyś gdzie zostawiać wózek na dolu w bloku, to na 4 piętrze mieszkanie moze być. Tylko minusem małym jest brak balkonu.
Julia
2005-04-10
19:42:07
Email
Agata nie masz gdzie zostawić wózka na dole? Mieszkasz w bloku, powinny być piwnice, albo jakieś pomieszczenie gospodarcze. Może nie zorientowałaś się dobrze?
Michalina
2005-04-10
20:25:55
Email
Kasik, mieszkanie zamierzacie kupic czy wynająć? Jezeli kupic, 90-metrowe i to za cenę kawalerki to chyba nie ma się nad czym zastanawiac. Zorientuj się czy w bloku nie ma wózkowni lub jak wyglądają piwnice bo wchodzenie na 4 piętro z wózkiem, dzieckiem i siatką z zakupami może być ciężkie.
Jagoda
2005-04-10
20:41:31
Email
Ja mieszkam na 3 piętrze, bez windy i balkonu. Na dole jest wózkownia, więc sprowadzam sobie sama wózek, przymocowuję go i pędem po wrzeszczącą w tym czasie z tęsknoty Zuzię. Wózek wnosi mąż i to on głównie narzeka. Też mamy 38 metrów, więc jakby zdarzyła się okazja do przeprowadzenia się do tak dużego mieszkania, to byśmy się przeprowadzili. Teraz robi się ciepło, więc po zakupy zaczynam wychodzić z małą siedzącą w nosidle.
Agata
2005-04-10
21:35:06
Email
Wiecie u nas jest wózkownia...ale ja nie ryzykuje zostawiania tam wózka...czasem może się okazać, że przyjdę po wózek a tu amba...nie ma (co się nieraz zdarzało), nie mnie oczywiście. Piwnicę mam bardzo maleńką...jak wejdę to mogę się tylko obarcać wokól siebie hehe. Ale mieszkanie na IV piętrze ma też plusy tzn. to, że już nikt nad tobą nie mieszka i nikt poza sasiadem z naprzeciwka nikt inny się nie kręci. Balkonik mam, ale malutki - mieści się tam tylko suszarka do prania.
kasik
2005-04-11
13:18:36
Email
Dziewczyny dzieki za rade. Jednak sie decydujemy na to mieszkanie, nie ma tam wozkowni ale jakos damy rade. Dzidzia musi miec troszke wiecej przestrzeni. Całe szczescie ze to wynajmowane mieszkanie, bo i tak mamy zamiar kupic nowe, które jest w trakcie budowy. Takze bez balkonu bedziemy nie do konca zycia :), dzieki mamuski!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum