szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - moja ciąża


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
aga.m
2007-06-28
Email
witam przyszłe mamy.termin moj to 8 08 07 jestem teraz w 33 tygodniu. bedzie synuś.jest to moja 1 ciąża i upragniona poniewaz mam juz 32 lata wiec ostatni dzwonek na 1 dziecko.obecnie przytylam 13kg i calkiem niezle wyglądam:)bardzo sie balam na początku ze pewnie bede jak wieloryb hihi ale to chyba moja zasługa, bo jem same zdrowe rzeczy.przez pierwsze 4 miesiace prawie codziennie cos zwymiotowałam i juz sie balam ze cos jest ze mna nie tak ale no coz trzeba zmienic nieco jadłospis dzidziusiowi. mam czekolado wstręt i wogole nie jem słodkich rzeczy chociaz nie powiem ze przed ciaza sobie nie pozwalalam :)dzidzius nie lubi smazonego ani za bardzo mącznych dan mam wrazenie ze niemam duzo miejsca poprostu w zołądku i sie nie miesci .jem albo zupe albo drugie jajek tez cos nie moge. jem duzo jogurtów mleka serki biale sery zólte duzo pomidorow cebuli czerwonej kalafiorek ogorki banany.wedlin prawie wogole chyba ze filet z indyka.od kawy mnie odzucilo.za to zachcianki to chyba cola i piwo:( nigdy nie przepadalam a tu masz....oczywiscie są to 2 łyki ale no coz widac dzidziusiowi sie chce i juz...z dzidziusiem wszystko dardzo dobrze zostanie chyba pilkazem bo strasznie ładuje mamusie po żołądku az mi sie czasem cos wylewa hihi ale jest to wszystko przyjemne.juz czuje piętę ktorą mi wypycha hihi.babki jak mnie widza to mowia ze mam cos maly brzuch ale ja sie juz dowiedzialam ze on jest jakos raczej w pupie niz z przodu i to zreszta bardzo dobrze bo wcale tak bardzo mi sie nie rozeszla szafa.mam wrazenie ze mam tyle sily ze przemebluje caly dom sama.ale byly tez smutne chwile gdzie maluszek tak bardzo mnie kopkał ze doktor sie przestraszyl ze moze mam przepukline skoro tak mnie boli miedzy nogą a kaśką a on tam nic nie widzi i wszystko jest w porzadku i ze to dzidzius mnie tak popycha i dlatego mnie boli .dla swietego spokoju poszlanm do chirurga i okazalo sie ze moj lekarz mial racje.wszystko mi przeszlo i moge skakac. bardzo sie ciesze ze zostaly juz nie cale 2 miesiace.boje sie porodu ale tlumacze sobie to tak ze skoro milion kobiet urodzilo i zyją i mają sliczne maluszki to dlaczego ja mam sobie nie poradzic. mąż ze mną nie idzie rodzic bo sie boi hihih. kawał chlopa trenuje kick box i powiedzial ze nie jest w stanie patrzec jak ja cierpie hihi i ze zemdleje. wiec dalam mu spokoj.nie wiem tylko jak dac na imie synusiowi czy adrian czy kondrad.pozdrawiam was mocno przyszle mamusie mam wrazenie ze w tym roku jest jakis bum bo widze same kobitki w ciazy no i ja miedzy nimi papa
katarzyna_j
2007-06-28
23:53:14
Email
Witam na forum i zapraszam do zasilenia wątku sierpniowego, bo ciężarówek tam nigdy dość. Ja mam termin na 10 sierpnia. Tez chłopak, będzie Jakub. Jakby wszyscy kopiący mamusie byli potem piłkarzami, to nasza piłka byłaby w lepszej formie. :)) Mnie też ciągnie do alkoholu ostatnio strasznie. Dzisiaj do gazowanych napojów też. A normalnie pijam jedno i drugie raz na miesiąc. ;) Też się staram zdrowo odżywiać, ale własnie jestem po kanapce z McDonald'sa o 23.00. :) Wstyd mi.
Agusia83
2007-06-29
08:27:32
Email
Witam;) Ja mam termin na 25 wrzesnia.. mam 24 lata i to moja pierwsza ciąza.. wiem już, ze bedzie synuś - Kacperek;) Jak do tej pory przytyłam 8kg.. całe szczęście rośnie mi tylko brzusio, choc wcale nie jest za duży jak na 7 m-c.. ostatni trymestr daje mi się powoli we znaki.. szczególnie męczą mnie skurcze nóg.. zaczynam sie coraz bardziej bac porodu.. ale bedzie dobrze
donka
2007-07-07
15:40:01
Email
Aga.m ,ja tez nie bede najmlodsza mama pierwszego dzidziusia,bo mam 28l,ale czuje sie swietnie i dzidzi podobniez tez,a to jest najwazniejsze. musisz teraz sporo pisac,bo niedlugo nadejdzie twoj(wasz) czas...
Agusia83
2007-07-10
08:34:59
Email
Dziękuję Donka.. wlasciwie to mam jeszcze 23 lata.. bo jestem z grudnia hihi;) W pierwszej polowie wrzęsnia będe bronić pracy magisterskiej.. oczywiście jesli mój synuś kochany mi na to pozwoli i bedzie grzecznie czekał na swój termin. Dziś rozpoczyna mi się 30 tydzień i mam już prawie 9 kg na plusie.. do rozwiązania zostało jeszcze całe 11 tygodni, czyli 77 dni:)
Agusia83
2007-07-10
08:36:54
Email
ups.. już widze, ze to nie bylo do mnie
donka
2007-07-10
19:39:57
Email
wlasciwie,to bylo do Agi.m,bo ona sie martwi wiekiem,ale nic nie szkodzi. zorientowalam sie Aga,ze ty jestes mlodziutka,bo masz przy nicku 83,czyli pewnie rok urodzenia.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum