szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - szpitale w Warszawie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
katarzyna_j
2007-06-25
Email
Jestem w 34 tc i stanęłam wreszcie przed wyborem szpitala. Ponieważ moja ginekolog nie dała mi żadnych wskazówek w tej sprawie, zwracam się z prośbą do forumowiczek o wrażenia z warszawskich szpitali, nazwiska dobrych położnych. Mam nadzieję, że wątek ten przyda się nie tylko mnie. :)
Goga66
2007-06-26
10:28:37
Email
Ja polecam Żelazną. Ale podobno z ulicy trudno się dostać. W każdym razie z przyjemnością wspominam tam poród i położne
katarzyna_j
2007-06-26
11:02:32
Email
No właśnie Żelazna to jedyne miejsce, którego nie biorę pod uwagę. Żeby tam mieć poród to podobno trzeba mieć super ubezpieczenie z firmy (np. pracownice TP SA i żony pracowników mają cały poród za darmo i jeszcze kasę z ubezpieczenia, że łaskawie urodzili :)), albo chodzić tam od początku ciąży do lekrza i wtedy poród jest możliwy i jeszcze tani. Ale ja nie zaliczam się do żadnej z tych grup. Ja się tam rodziłam i mi krzywdę zrobili, więc mam uraz. Podobno mają najwięcej z warszawskich szpitali pozwów o błąd w sztuce lekarskiej, ale też imponującą ilość porodów, więc może to dlatego. Podobno warunki są cudowne i położne same młode i milutkie.
Goga66
2007-06-26
11:41:23
Email
Żelazna miala jeszcze niedawno fatalna opinie Ale teraz podobno nie ma tam problemow. Wiele sie zmienilo. Ja mialam oczywiscie możliwosci żeby tam rodzić. Wtedy dziewczyny z ulicy też były.Ale teraz nie wiem :(
O Solcu słyszałam tak pozytywne, jak negatywne opinie. O Kasprzaka - ze przerób i mechanicznie traktują, o Karowej to samo ale to dobre szpitale. O, mogę polecić Madalińskiego. Wspaniale tam się mną opiekowali i bym tam pewnie rodziła gdyby nie dobry układ co do Żelaznej. Od dziewczyn też słyszałąm dobre opinie.
katarzyna_j
2007-06-26
13:37:50
Email
Do szkoły rodzenia chodzę przy Madalińskiego, bo tu mam najbliżej - 3 stacje metrem i trochę przejść. Na Karową teraz chyba już tylko ciąże z powikłaniami przyjmują, a zwykłych nie chcą, wyspecjalizowali się. O Solcu słyszałam skrajne opinię - od rewelacyjnych po zupełnie negatywne. Zastanawiam się nad Inflancką. A może MSWiA?
Goga66
2007-06-26
14:07:22
Email
O MSWiA też slyszałam różne opinie, niestety i o inflandzkiej też. Wiesz, dużo zależy od kobiety i jej opinii, czy jest bardzo wymagająca czy nie. Czy jest nadwrażliwa, rozpieszczona, czy nie. To są b. subiektywne opinie. Jedna uważa szpital za zły, bo nikt do niej natychmiast nie podszedł, tylko musiała czekać 10 minut. Inna dopiero wtedy, kiedy krzyczeli na nią przy porodzie i było brudno. A czemu nie chcesz Madalińskiego - wydał mi się b. przyjazny i to słyszałam od dziewczyny, która tam rodziła?
katarzyna_j
2007-06-26
16:23:31
Email
Jak najbardziej biorę pod uwagę Madalińskiego. Zresztą także Solec i Inflancką. Moja gin dała dupy, bo miała mi podać jakieś namiary i coś poradzić, a ona nadal uważa, że za wcześnie na takie rozmowy. :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum