szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - krwawienie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
wika11
2007-06-22
Email
w trakcie badania lekarz zauwazyl krwawienie po zrobieniu usg okazalo sie ze sie odkleila kosmowka ale to jakies 7mm daleko od jaja dostalam duphaston i mama sie oszczedzac czuje sie dobrze a na bieliznie niezauwazylam zadnych plamien nic kompletnie dziecko terz rozwija sie dobrze niewiem czy mam sie czego bac nastepne badanie mamaza 4tygodnie jestem w 9 tygodniu
katarzyna_j
2007-06-22
15:17:56
Email
Nie miałam takiego przypadku, ale jak lekarz mówi, żeby się oszczędzać, bo coś niepokojącego zauwazył, to lepiej się go posłuchać po prostu. Początki ciąży bywają trudne.
katarzyna_j
2007-06-22
15:19:09
Email
Ja też do ponad połowy ciąży brałam duphaston - niektórzy przepisują go profilaktycznie, zawiera progesteron - hormon podtrzymujący ciążę. Ja go brałam, bo miałam za mało progesteronu. Nie zaszkodzi na pewno.
Agusia83
2007-06-29
17:59:40
Email
kolezanka z innego forum właśnie teraz jest w szpitalu, bo zaczeła krwawić.. a jest w tym samym tygodniu ciązy co ja, czyli 28-ym.. dosała zastrzyki na płucka dziecka.. 3 razy dziennie ma ktg, dostaje jakieś tabletki i liczy ruchy dzidziusia.. nie wiadomo skad to krwawienie.. moze jak wroci ze szpitala, to dowiem się czegoś wiecej.. tak bardzo sie o nią boje..
fluczek
2007-07-08
15:38:57
Email
Też miałam krwawienia na początku. Teraz jestem w 17 tygodniu. Jeszcze przez tydzień mam brać duphaston i odstawić. Miałam małego krwiaka ok 5 mm, ale się wchłonął i wszystko jest dobrze. Podobno tak bywa? Kropek jest zdrowy :-)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum