szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Bóle podbrzusza a ciaza


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
asia25
2007-06-09
Email
Mam problem ktory mnie niepokoji,mianowicie od paru dni boli mnie podbrzusze, jajniki, czuje sie nabrzmiala w srodku tak jakbym nosila cegowki w brzuchu, z tego powodu rowniez nie moge zasnac. NIe wiem rowniez dlaczego ale ostatni okres spoznil mi sie o 4 dni, ale sie pojawil, taki sam jak zwykle przy czy nigdy nie mialam z nim zadnych problemow zawsze bylo to 28 dni badania robilam 3miesiace temu i wyszly w porzadku.Do czego jednak zmierzam, bardzo bym chciala byc w ciazy i z tego powodu zdarzy nam sie z chlopakiem "zaszalec".Wiec mogloby cos z tego byc, jest jeszcze jedna rzecz 10 lub 11 dni po okresie nastapil maly bol w podbrzuszu i male krwawienie tzn wraz ze sluzem pojawila sie krew bylo jej nie duzo ale miala jasny kolor, nie wiem dlaczego i co sie naprawde dzieje.Ostatni okres mialam 22 maja a dzis jest 9 czerwiec, czyli jest to 18 dzien. Chcialabym sie dowiedziec czy mozliwa jest ciaza, czy ktos moze mi doradzic
wera
2007-06-09
16:10:12
Email
hej.najlepiej bedzie abys zrobiła test ciążowy to rozwieje wszystkie twoje watpliwosci. pozdrawiam
agnieszka_z
2007-06-09
19:15:15
Email
Zrob test, ale najlepiej dopiero w dniu w ktorm powinnas miec kolejny okres. A najlepiej udac sie na badanie krwi, zmierza ci poziom HCG- to duzo pewniejsze.
spidi
2007-06-25
16:42:43
Email
hej.mam ten sam problem.ostatni okres małam 26 maja dzis jak na razie spokój.Miałam mdłosci z rana i bole w podbrzuszu jak na okres.Zastanawia mnie jedno czy to ciaza ,planujemy z mezem dzidziusia i mysle sobie moze sie udało.Wzeszłym roku poroniłam a miałam takie same objawy.Podobno w czasie ciazy temperatura wzrasta,ja od 5 dni mam 37.1 lub 37.4 robiłam wczoraj test ale negatywny wiec nie wiem.Czy moge byc w ciazy?

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum