szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Wiecie coś na temat leku DANAZOL?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Sinitta
2007-06-03
Email
Cześć Dziewczyny! Na wstępie gorąco Was wszystkie pozdrawiam. Zacznę od mojego problemu. Od 2 lat staramy się z mężem o dzidziusia i nic.W ubiegłym roku zrobiliśmy masę badań - wyniki w normach i efektów starań nadal nie było. Dopiero na monitorowaniu cyklu w marcu wyszło mi na USG, że mam bardzo powiększone jajniki. W ubiegły czwartek miałam zabieg laparoskopowy na te torbiele, podczas którego okazało się, że były też na prawym jajniku.Pani dr, która robiła mi ten zabieg dałam mi do wyboru 2 opcje: albo leczenie przez pół roku DANAZOLEM w tabletkach 200 mg - 2 x po 1 tabl., albo leczenie przez cztery m-ce jakimiś zastrzyki - nazwy już nie pamiętam, które były dość drogie - 360 zł/jeden zastrzyk. Moje wątpliwości dotyczą leku DANAZOL.Czy miałyście podobny problem jak ja z zajściem w ciążę?Czy stosowałyście go może?Czy po nim zaszłyście w ciążę bez problemu czy może były jakiś? Będę wdzięczna za wszelkie informacje na ten temat.DZIĘKUJĘ I POZDRAWIAM!!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum