szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Termin na lipiec 17-ale juz po pierwszych...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
monica
2007-05-24
Email
Hej!Ja juz po pierwszych skurczach i wizycie w szpitalu.Dopiero tydzien 32,ale lekarze kazali mi sie przygotowac na wszesniej.
agnieszka_z
2007-05-25
08:08:11
Email
Ja tez prawie 32 tydzien i po ostatniej wizycie dowiedzialam sie ze jak dobrze pojdzie to wytrzymam moze do 35-37 tygodnia...
jaagan
2007-05-25
14:25:33
Email
Dziewczyny ja mam termin na 21 lipca. jak na razie dzieki Bogu obyło się bez szpitali i mam nadzieję, że tak juz zostanie do końca. Ale oczywiście również zostałam uprzedzona o tym, że najprawdopodobniej urodzę wcześniej.
ismenka22
2007-05-25
14:52:11
Email
Jaagan ja tez mam termin na 21 lipca:)Bylam u lekarza tydzień temu i jak na razie wszystko jest ok.
NIECHA
2007-05-25
15:51:52
Email
Ja już łykam nospę i aspargin dwa razy dziennie , bo mi brzuszek twadnieje. W pierwszej ciąży ostatnie dwa miesiące łykałam fenoterol. Teraz sie przed tym bronię. A termin mam na 17 lipca, ale jak mi sie maluszek nie odwróci to pewnie wcześniej zrobią mi cesarkę. Jak dziewczyny się czujecie? Ja padam. Nie wychodze z domu , bo tak mi słabo. Dobrze ,ze mam teściową pod bokiem to mnie trochę wyręza opieką nad Adasiem.
agnieszka_z
2007-05-25
18:23:13
Email
Ja tez na no spie caly czas... i tez mam termin jakos kolo 17 lipca :)
jaagan
2007-05-26
11:50:36
Email
No to nam się dzieciaki posypią! Co do samopoczucia to naprawdę fatalnie. Właśnie wróciłam z zakupów. Mąż w pracy i musiałam zrobić je sama. jest taka duchota, że myślałam w pewnej chwili, że zemdleję. A to jeszcze dzisiaj Dzień Matki a jutro komunie. Nie muszę chyba opisywać długości kolejek... Jeśli chodzi o przepuszczanie w kolejkach kobiet w ciąży to już chyba zupełny mit. Teraz siedzę przed komputerem w samych majtkach i staniku i z wentylatorem włączonym na pełne obroty. O sprzątaniu dzisiaj nie ma mowy.
agnieszka_z
2007-05-26
14:54:58
Email
Ja jak ostatnio bylam na poczcie i ludzie zerkneli na brzuszek to nagle sie wszystkim glowy do gory podniosly i kazdy udawal ze nie widzi...
ciekawa
2007-05-26
16:57:25
Email
oczywiście kochana-standard-trzeba głośno powiedzieć ze sie korzysta z pierwszeństwa obsługi bo tak to nikt napewno uprzejmy nie będzie:) ja jak narazie nie korzystam ale chyba powinnam wreszcie:)
agnieszka_z
2007-05-26
20:58:48
Email
Ja tez poslusznie czekam na swoja kolej, ale denerwuje mnie to bo ja widzac kobiete w ciazy (sama czasami zapominam ze mam brzuch :)) napewno bym przepuscila
katarzyna_j
2007-06-01
14:32:37
Email
Ja ostatnio byłam w tesco. Mają kasy pierwszeństwa dla inwalidów i kobiet w ciąży. Ustawiłam się na końcu ogromnej kolejki i nikt mnie nie przepuścił. Mąż sugerował, żeby iść do przodu i się wepchnąć, ale ja się dobrze czułam i miałam dobry humor, więc mówię, że mogę postać. A jak doszłam do kasy po jakiejś pół godzinie, to już mnie trochę podbrzusze bolało i żałowałam, że tyle stałam. Nigdy więcej do końca ciąży nie będę już stała pół godziny w kasie pierwszeństwa!!! :)
donka
2007-06-19
19:18:08
Email
mnie spotkala mila niespodzianka w kosciele w Boze Cialo-wiadomo, ludzi od groma. przyszlam,wszystkie miejsca zajete. stanelam niedaleko lawek bo tam bylo miejsce do oparcia sie o sciane. na lawce siedzial m.in. mlody chlopak i facet w wieku ok.40lat i zadnej reakcji. dopiero pani w wieku mojej mamy,albo i starsza z odleglosci kilkunastu krokow podeszla i zaproponowala mi miejsce siedzace! kobiety po ciazach wiedzxa co to znaczy i inaczej do tego podchodza,a faceci-egoisci!
katarzyna_j
2007-06-22
11:39:14
Email
Ja mam inne doświadczenia. Raczej młodzi mężczyźni ustępują i czasami młode dziewczyny. Raz mi się zdarzyło, że pani w wieku mamy, czyli może też babcia albo za chwilę babcia. Emeryci nigdy nie ustepują. Jeszcze patrzą, jakby tu się wśliznąć. A generalnie prawie nikt mi nie ustępuje. :)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum