szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - pytanie bo ja juz nie wiem:)


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
jogurtynka
2007-05-17
Email
hej dziewuszki potrzebuje waszej pomocy bo boje sie że mam niepotrzebne nadzieje:( chodiz o to ze 6 dni temu byly starania i tak dwa dni potem miala byc miesiaczka i przyszla ale jedna plamka i koniec do dzis czysciutko chyba dobry znak? ale tak jak na to patrze co wy piszecie to zadnych objawow oprocz braku apetytu no i jakies dziwne rozpychanie brzucha w dole nie wiem:( zrobiłam test ale 3 dni po fakcie i wieczorem wiec mam andzieje ze daletgo nie wyszedl pozytywny:9 pomozcie doradzcie cos:)
Joanna26
2007-05-17
11:20:27
Email
Ja nie mialam zadnych objawow,a testy to chyba dopiero po siedmiu dniach wychodza.Cierpliwosci:)
jogurtynka
2007-05-17
11:22:37
Email
wiem tylko ciezko byc cierpliwyma u lekarza to jak to wyglada mysliszze da mi juz odpowiedz?
jogurtynka
2007-05-17
11:25:20
Email
wiem tylko ciezko byc cierpliwyma u lekarza to jak to wyglada mysliszze da mi juz odpowiedz?
Joanna26
2007-05-17
11:33:52
Email
Nie wiem,po jakim czasie we krwi mozna stwierdzic ciaze.Ale na pewno jest to pewniejsza metoda niz test:)
jogurtynka
2007-05-17
11:37:53
Email
bo wiesz dzis polecialam szybciutko do lekarza pierwszego kontaktu i powiedzial mi ze nie robia juz z krwi wiec mnie toz dziwilo jutro ejstem umowiona juz do elkarza i tam sie wysztkiego dowiem ale czy cos stwierdzi ninawidze niepewnosci myslisz ze sa jakies szanse???:)
monia_ireland
2007-05-17
11:41:34
Email
ja test robilam po 2 dniach od czasu jak nie dostalam miesiaczki-wyszedl idealnie ze jestem w ciazy. A z objawowo mialam wprost przeciwnie-wzmozony apetyt:) A test robilam mysle ze tak jakies 2 tyg po zaplodnieniu.Szanse zawsze sa ale niezawsze brak okresu czy skapy oznacza ciąze. Musisz chyba jeszcze poczekac i powtorzyc test za pare dni.
ciekawa
2007-05-17
12:30:34
Email
Coś sie z lekarzem nie dogadałaś-test robisz sama idziesz do laboratorium i za niego płacisz-nikt ci tego nie zleci-koszt taki jak testu z paska a pewnosc 100%. Z krwi można miec wynik już po 7 dniach od zapłodnienia-ale ja radze poczekać do teminu miesiaczki-wtedy to juz na 100% Gin nic ci nie powie bo on nie wybada takiej małej ciaży a usg-zalezy od modelu nie widzi małych zarodków. Ja miałam robione usg-super nowiusi sprzęt ale robaczka nie wykrył a to już był 4 tc:) Na innym usg w 6 tc widzieliśmy już wszytko:)
jogurtynka
2007-05-17
13:03:36
Email
własnie tez tak mysłalam ale ta lekarz mnie zbil z tropu wiesz ja myslalamz e wlasnie tak to sie dobywa ze ide do laboratorium analityki w przychodni i tam pobiora mi krew i z glowy hehe to ja juz nie wiem pewnie i tak moje nadzieje sa złudne ale mam je jeszcze wkoncu nadzieja matka glupich:) dziekuje za pomoc :) widac mamy lepiej wiedza od lekarzy:)
agnieszka_z
2007-05-17
13:07:25
Email
Dziewczyny maja racje... powtorzyc test a przede wszystkim zrobic badanie na obecnosc beta hCG we krwi. A lekarz niestety w poczatkach ciazy niewiele zdziala... u mnie w 5 tygodniu lekarz nie byl pewien, a z usg kazal poczekac, ale i test i krew wyszly pozytywnie...
donka
2007-06-19
19:28:02
Email
Jogurtynka i co, jestes w ciazy? dopiero dzis weszlam na ten tamat na forum,a mialam podobne dylematy zachodzac w ciaze. baaaaaardzo chcialam i myslalam,ze to tak sie uda za 1-szym razem. test z paska mnie oszukal,wiec im juz raczej nie uwierze. ja mialam tak mniej wiecej tydzien po zaplodnieniu juz dziwne samopoczucie,a lekarz na USG potwierdzil ciaze w 5tyg.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum