szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - KUPIE MICROGYNON21 PILNE


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
bondyrka
2007-05-07
Email
Ja jestem juz mamusia i potrzebuje pilnie microgynon,moze komus zostal i juz nie potrzebujecie,wlasnie mi sie koncza,a moj gin poszedl na m-c na urlop,a ze nie bylam juz 8 m-cy na badaniu nie chca mi wypisac,a wiec poratujcie odkupie i pokryje koszty wysylki,nr gg 9804821 pozdrawiam was serdecznie :)
sylwetkar
2007-05-07
18:47:34
Email
hej pochodz po aptekach proś że Ci bardzo zależy że doniesiesz potem recepte ja też kiedyś miałam taki problem ale uprosołam babke w aptece tylko bez zniżki mi policzyła ale to był wtedy pikuś ważne że były tabuletki a inne wyjście droższe dużo to prywatnie do lekarza idz zapłacisz jak za wizyte a ma ci dać tylko recepte wiem że koleżanka długo tak robiła
Aga1987
2007-05-07
19:58:00
Email
Chcialbym wiedziec jaki wplyw na dziecko ma tomografia glowy jezeli robilam ja bedac w pierwszym tygodniu ciazy nieswiadoma ze mam dzidziusia?Teraz jestem w 3 miesiacu

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum