szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Umieszczanie fot na forum


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Goga66
2007-05-07
Email
Dziewczyny, widzę, że macie ciągle ten sam problem z umieszczaniem zdjęć. Najwyraźnej nie czytacie umieszczonych przy okienku do wklejania instrukcji. W internet explorerze nikt nie zobaczy umieszczonego przez Was zdjęcia jeżeli w jego nazwie użyjecie polskich znaków. Będzie się ono wyświetlać jako przekreślone okienko. Tylko użytkownicy Mozilli, Firefoxa i podobnych przeglądarek będą w stanie obejrzeć takie zdjęcie. Pozdrawiam
kasiarys7
2007-05-07
10:01:54
Email
Dzięki Goga.Już wiem o co chodzi.Nie czytałam-walę skruche...nie odrobiłam lekcji umknęło mi to.Już się to więcej nie powtórzy.********kara musi być******
Goga66
2007-05-07
10:07:43
Email
:) Hehe. Nie chciałam, żeby to zabrzmiało jak wyrzut :)
kasiarys7
2007-05-07
10:40:04
Email
Nie nie.Dobrze,że ktoś czuwa.Teraz będę pamiętać....i czytać hihihi.Jakoś kompletnie o tych polskich znakach zapomniałam....skleroza czy co?
Goga66
2007-05-11
18:02:22
Email
wyciągam na górę, bo ciągle te same problemy. Dziewczyny! Czytajcie instrukcje!!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum