szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Młode Brzuszki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
dzidzia
2005-04-02
Email
Hej dziewczyny ja mam dopiero 19 lat jestem w 5 miesiacu ciazy jestem przerazony tym wszystkim bo ciaza zbytnio nie byla planowana czuje lek przed tym wszystkim ! Mlode dziewczyny piszcie o swoich lekach i paranojach czy w tym wieku mozna byc dobra matka (jak pojawi sie dzidzia bede juz w sumie 20 latka) czy dziewczyna taka mloda jak ja moze poradzic sobie ze wszystkimi obowiazkami?
maa_dzia
2005-04-02
08:43:47
Email
Cześć Dzidzia ja mam 21,jak urodzę to będą już 22 latka,ale mam takie same obawy jak Ty.Jeszcze nie wyobrazam sobie jak to będzie,jak ja sobie poradzę z dzieckiem,co z nim robić.Mam na prawde wiele problemów z tym.Czy Ty masz kogoś kto Ci pomoże?bo ja mam męża ale prawdę mówiąc to nie za bardzo jest w to zaangażowany.Pozdrawiam Cię i pisz co Ci leży na sercu.
Julia
2005-04-02
09:28:01
Email
Dziewczyny, moja mama urodziła mnie 2 tygodnie przed swoimi 20 urodzinami. Jest najlepszą mamą na świecie!!
Jagoda
2005-04-02
09:59:19
Email
Moja mama urodziła mojego brata mając niepełne 20 lat - i była dobrą matką nie tylko dla niego :).
dzidzia
2005-04-02
10:41:40
Email
maa_dzia ja mam chlopaka w moim wieku jest odpowiedzialny bo bardzej na poczatku zaczal do dziecka podchodzic niz ja i mam przyjaciolki :) a tak po za tym to np moja matka odeszla od mojego ojca i mieszkam z bratem i ojecem wiec nie wiem jak to bedzie bo oni pewnie mi nie pomoga ale moj misiaczek jest narazie spoko i mysle ze skoro on mowi ze jakos to bedzie to kto wie kto wie ???
maa_dzia
2005-04-02
11:28:51
Email
Dzidzia to bardzo dobrze,ze twój chłopak tak do tego podchodzi,więc masz na kim sie oprzeć,a przyjaciółki też na pewno będę ci pomagać jak tylko będą mogły więc spoczko.Najgorszy będzie pierwszy miesiąc bo musimy nauczyć się potrzeb dziecka i tego się najbardziej obawiam,ale DAMY RADĘ!!!!!!
marianna
2005-05-05
21:10:31
Email
witaj DZIDZIA ja też mam 19 lat i jestem w 26 tygodniu.także mam obawy ,ze nie bede dobrą mamusią choć wiem że tylko jak zobacze moją malutką to włączy mi się instynkt macierzyński i będę wiedziała co mam robić!!!ALE NAJWAŻNIEJSZA JEST MIŁOŚĆ KTÓRĄ OBDARUJ DZIDZIUSIA JUŻ TERAZ!!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum