szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - pomocy!!!!!!!!!!!!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
anu
2007-04-12
Email
jestem w 1 mies. lekarz mowi ze mam odklejona kosmowke i moge poronic! co robic?
ciekawa
2007-04-13
08:20:12
Email
Kochanie bardzo mi przykro;( Organizm kobiety jest tak skonstruowany, że eliminuje słabe zarodki aby na swiat nie przychodziły chore maluszki:( Moze Twój zarodek jest chory i dlatego organizm chce sie go pozbyć... Napewno lekarz przepisuje ci leki na podtrzymanie-kto wie moze maleństwo sobie poradzi wszytko bedzie dobrze. Jeśli jednak nie to pomyśl sobie ze poprostu czeka na lepszy czas. Nie wiem jak cie pocieszyć poprostu staraj sie stosować zalecenia lekarza a nuz sie uda. pozdrawiam i trzymam kciuki;)
emcia
2007-04-14
20:49:53
Email
Nie zamartwiaj się na zapas..... mnie również odklejała się kosmówka, dostałam Duphaston i Kaprogest w zastrzykach, do tego leżałam przez pierwsze 3 m-ce, ale udało się ;-)))) Mam śliczna zdrową córeczkę!!! Powodzenia!!!

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum