szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - TEST


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mama_mikiego
2007-04-12
Email
cześć dziewczyny okres spoznia mi sie juz tydzien-8 dni zrobilam 2 testy, oba negatywne. lekarz chce mi przepisac luteine na wywolanie. czy mozliwe ze mimo to jestem w ciazy. chyba bym jeszcze nie chcala, moj syn ma 14 miesiecya 5 miesiecy temu mialam 1 okres po porodzie, wiec moze hormony jeszcze wariuja co sądzicie. pomocy
ciekawa
2007-04-12
16:44:29
Email
Ojej Ty wariujesz to fak-spokojnie nerwy nic tu nie poradza a jeszcze Ci opóxnia okres. Ja zrobiła bym test na ciąże ale z krwi-choc jesli te na siusianie wychodzą negatywnie to raczej tak jest. luteinka wywoła okres po jakis 14 dniach a w razie co ciąży nie zaszkodzi. Słuchaj ja mam 27 lat a mnie chormony szaleja jak u 15-latki-wiec nie stresuj sie bo nic to nie da:) Załoze sie ze to zaburzenia-ale dla świetego spokoju leć do laboratorium i zrób test z krwi on jest 100% pewny-uspokoisz sie:) Pozdrawiam
mama_mikiego
2007-04-12
17:15:15
Email
dzieki ciekawa, chyba tak zrobie. wiesz, przeczytalam to co napisalam i zabrzmialo jakbym nie chciala tego ewentualnego dziecka. bardzo wykonczyl mnie ostatni porod, mialam miec przetacana krew z powodu anemii i dlatego nie planowalam jeszcze dzidzi . ale chce miec 2 wiec ja kjest to bede sie cieszyc
NIECHA
2007-04-13
18:17:29
Email
Dla pocieszenia Ci powiem, że moje cylke po zakończeniu laktacji oscylowały od 33-45 dni. Na początku biegałam i robiłam testy co pare dni. Potem już sie nie stresowałam, bo chciałam zajść w ciążę. Jednakże czekałam chyba na 50 dzień i zrobiłam test, bo do końca nie wierzyłam, że przy tak rozbujanej gospodarce hormonalnej uda mi sie tak szybko zajść w ciąże. Udało sie Adas ma 22 mies a w lipcu urodzi mu sie braciszek.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum