szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Wynik testu ciązowego


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
mama_mikiego
2007-04-10
Email
dziewczyny, czy któras z was miala negatywny wynik testu ciążowego a jest w ciązy. ja mam 38 dzien cyklu, zero miesiączki i neg wynik. dodam ze mam nieregularne miesiaczki ale nie wiem jak bardzo bo niedawno wrócila mi miesiaczka- mam juz syna. uzywamy prezerwatywy ale wiecie jak jest. w ktorym dniu bez miesiaczki powinnam powtórzyc test?
Goga66
2007-04-10
14:31:26
Email
To się zdarza. Ale prawdopodobnie masz tylko problemy hormonalne. Stres, gwałtowne przytycie, chudnięcie, wyjazd w inne miejsce i wiele innych rzeczy może powodować utratę miesiączki. Kiedy pracowałam w Niemczech, z powodu zbyt dużego wysiłku fizycznego straciłam okres na pół roku.Powtórz test po tygodniu od poprzedniego, jeżeli będzie negatywny czeka Cię wizyta u ginekologa a najlepiej endokrynologa.
Goga66
2007-04-10
14:32:32
Email
Poza tym jeżeli niedawno wróciła Ci miesiączka po porodzie, to jeszcze możesz mieć przerwy w cyklu. Nie świadczy to o ciąży
mama_mikiego
2007-04-10
15:50:24
Email
no mam nadzieje. póki co nie cjestem gotowa na drugie. po prostu chcialabym odpoczac
ciekawa
2007-04-10
17:52:37
Email
mnie testy zawsze wychodziły dziwnie wiec nawet sie nie zastanawiałam nad tymi z apteki. Z krwi jest zawsze pewnien-zrobiony po terminie nastepnej miesiaczki.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum