szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Wózek Deltim premier.


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
lidiamital
2007-03-20
Email
Dziewczyny może któraś chciała by kupić wózek Deltim premier. Pompowane koła tapicerka granatowo niebieska. Gondola i spacerówka ze spiworkiem na nóżki i szelkam stan b dobry przednie koła skrętne JEDYNIE RĄCZKA NIE JEST REGULOWANA TAK JAK W TYM MODELU. Wgondolce tylko do 4 miesiąca jeździł mój mały spacerówka tylko przez okres zimy użytkowana czyli 3 msc. Teraz mamy graco spacerówkę. Jeśli któraś jest zainteresowana to podaję gg 5357495. Zrobię zdjęcia aktualne i prześlę.Wózek głęboko-spacerowy Deltim Premier kolekcja 2006 1 Pompowane, skrętne koła to łatwość prowadzenia wózka 2 Wygodny i bezpieczny hamulec 3 Automatyczny system zapinania - CLICK to wygodny i prosty system mocowania gondoli i spacerówki 4 Regulowane oparcie i podnóżek to najwygodniejsza pozycja dla dziecka w danej chwili 5 Zdejmowany pokrowiec pozwala na komfortowy spacer przy każdej pogodzie 6 Okienko wentylacyjne zapewniające właściwy przepływ powietrza we wnętrzu wózka 7 Regulowane oparcie wewnątrz gondoli zapewni dziecku najwygodniejszą pozycję w danej chwili. 8 Miękkie zawieszenie to mniej wstrząsów dla Twojego dziecka 9 Torba z przewijakiem na niezbędne drobiazgi 10 Wygodna spacerówka montowana przodem lub tyłem do kierunku jazdy to duży komfort i możliwość ochrony dziecka przed wiatrem i słońcem 11 System cichego składania budki - nie musisz się martwić, że obudzisz swoje maleństwo 13 Regulowane oparczie wewnątrz gondoli zapewni dziecku najwygodniejszą pozycję w danej chwili 14 W OPCJI: Do podwozia można zamontować za pomocą adaptera fotelik samochodowy Grillo dla dzieci do 13 kg Wymiary podwozia po złożeniu: Wysokość 42cm Szerokość 58cm Długość 104cm Wymiary wewnętrzne gondoli: Wysokość 16cm Szerokość 30cm Długość 76cm Wymiary wewnętrzne spacerówki: Wysokość 19cm Szerokość 30cm Długość 80cm Waga wózka: Wersja głęboka 17kg Wersja spacerowa 16kg To jest przykładowe zdjecie tapicerka nieco się różni i nie mam regulowanej rączki.



Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum