szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Jaki wózek kupić??? Prosimy doświadczone mamusie o


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Monik
2007-03-18
Email
Jak się okazało kupno wózka to nie takie proste zadanie... Dlatego w imieniu innych mam i swoim oczywiście proszę doświadczone mamusie o to, aby poleciły nam wózek. Proszę o wszelkie opinie na temat Waszych wózków-zarówno te pozytywne jak i negatywne! Będę(będziemy)bardzo wdzięczne. Jeśli któraś z Was ma wózek: Atlantic Baby Design, Deltim Focus lub Bartatinę to proszę od razu o komentarze. Pozdrawiam
Goga66
2007-03-18
20:02:16
Email
tu link do jednej z rozmów: http://www.happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=4&id_tem=2118&str_nr=1
Goga66
2007-03-18
20:03:26
Email
a tu główna dyskusja na ten temat: http://www.happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=4&id_tem=2308&str_nr=1
Goga66
2007-03-18
20:05:38
Email
Tu mój wpis z poprzedniej dyskusji - zapomniałam o nim a myślę, że to dobra rada: Coś mi jeszcze przyszło do głowy jako rada:Dziewczyny, jak będziecie kupować wózek i nim jeździć po sklepie, to włóżcie do środka torbę 8 kg i zobaczcie, jak z takim obciążeniem wózek się prowadzi. Także z rączką z drugiej strony (jeżeli ma możliwość przekładania). Zdziwicie się, jaka to różnica z obciążeniem i bez!!!
katarzyna_j
2007-03-19
12:34:07
Email
Nic konstruktywnego nie doradzę, bo sama stoję przed trudną decyzją, który wózek kupić. :) Na strychu u mojej babci stoi granatowy głęboki wózek sprzed 25 lat, który służył mnie, mojej siostrze, a 12 lat temu mojemu bratu ciotecznemu. Jest ze skaju, nadal w stanie idealnym, bez rozdarć czy przebarwień. Jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży, to oznajmiłam mojej mamie, że będę używać tego wózka dla swojego dziecka. Mama powiedziała, że wstyd z czymś takim wyjść na ulicę i że trzeba kupić jakiś normalny. :) Ona myśli, że to takie proste. :)
Goga66
2007-03-19
12:41:09
Email
Takie retro mogłoby być super :)
katarzyna_j
2007-03-19
12:47:45
Email
No tylko nie wiem, czy rzeczywiście pół ulicy by mi się dziwnie nie przyglądało. Ten wózek jest super solidny, na paskach, ma porządną budę, na dnie gondoli dyktę :), gondola jest wielka, wózek wysoki, a ja takiego potrzebuję, żeby kręgosłupa nie niszczyć. :) Zresztą gondoli długo się nie używa, a spacerówkę mogłabym już kupić super nową wypasioną, bo ta się nie ostała w domu, powędrowała gdzieś na wieś do rodziny, jak to w tamtych czasach. No ale coraz więcej osób jest na nie. :)
Goga66
2007-03-19
13:22:04
Email
Ty musisz wiedzieć, czy chcesz zwracać na siebie uwagę. Nie wszyscy dobrze się z tym czują chociaż najdroższe zachodnie wózki to takie w stylu baaardzo retro z głębokimi wanienkowatymi gondolami, na paskach i wielkich kołach. Mnie by nie przeszkadzało, no i oszczędniej jest, no i zgodnie z rodzinną tradycją :)
katarzyna_j
2007-03-19
13:41:48
Email
Teraz to już przyszła chrzestna zadeklarowała się, że kupi wózek, więc to by był policzek. :) Ale ja tam nie miałabym nic przeciwko zwracaniu uwagi. Wiele osób poznałoby wózek swojego dzieciństwa. :)
Basia.26
2007-03-19
17:59:19
Email
ja doradzam Graco Quatro Deluxe... świetna sprawa, jestem bardzo bardzo zadowolona. gondola byla wygodna, a spacerówka to wspaniała sprawa:) na prawdę szczerze polecam, solidny wózek:)
jaagan
2007-03-19
19:26:12
Email
Dziewczyny, nie dalej jak tydzień temu kupiłam wózek firmy ABC Design model 4TEC. Nie jest on wcale taki drogi (1460zł.) a muszę przyznać że prowadzi się rewelacyjnie. Ma dużo funkcji no i oczywiście można póżniej zrobić z niego spacerówkę. Mimo, że oglądałam wiele wózków i miałam kupić Quinny to jednak ten jest bez porównania lepszy (i tańszy). Wejdżcie na Allegro tam go kupiłam.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum