szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Becikowe samorzadowe


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
asonta
2007-02-16
Email
DZiewczyny czy nie orientujecie sie czy w łodzi przysługuje w tym roku becikowe samorzadowe(gminne) Jest to swiadczenie ktore wyplacaja gminy choc nie wszystkie bo to nie jest swiadczenie obligatoryjne A jak ta sprawa w waszych gminach wyglada?
kasiarys7
2007-04-19
22:06:38
Email
Witaj.Ja rodziłam w lutym i należało mi się to becikowe o którym piszesz a i jestem z ŁODZI.Przyznali mi becikowe krajowe-1000 zł,becikowe samorządowe-gminne (to o które pytasz)-1000 zł.I pamiętaj ,że składasz od razu papiery na rodzinne i taką jednorazową zapomogę od miasta(jest przyznawana w zależności od dochodów) mnie przyznali 1000 zł i rodzinne 48 zł-co miesiąc.Musisz uzbroić się w cierpliwość jak będziesz to wszstko załatwiać - wiesz ta nasza biurokracja.Mam nadzieje,że uda ci się to wszystko załatwić pozytywnie bo każdy grosik się teraz przyda.Pozdrowionka.
kasiarys7
2007-04-19
22:29:09
Email
Pamiętaj też ,że należą ci się pieniążki z P.Z.U.-10% sumy na jaką jesteś ubezpieczona.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum