szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - dziwne plamienia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
donata
2007-02-15
Email
hej,blagam o pomoc,mam dziwne plamienia a wlasciwie wyglada to jak geste uplawy o zabarwieniu brazowym.pracuje w anglii i ci lekarze sa do kitu!!!jestem prawdopodobnie w 6 tyg ciazy.niedawno bylam w polsce u gina ktory stwierdzil ze usg wskazuje na 5 tydz ciazy a pecherzyk odpowiada 4tyg.5,7mm.wiec albo zaszlam w ciaze pozniej albo jest juz martwa.nie czekajac 4 dni pozniej poszlam do innego lekarza ktory stwierdzil ze maluch urosl przez te 4 dni o 6mm i nie mam sie martwic.jak duzy powinien byc pechezyk w 4 tyg?kto ma racje?dodam ze 7 lat temu poronilam a rok pozniej doczekalam sie pieknej coreczki.no i tak w zeszly czwartek musialam wrocic do anglii.wlasnie w niedziele zaczely sie te dziwne plamienia.pojechalam do szpitala a tu mi powiedzieli ze jesli mam poronic to poronie i nic sie nie da zrobic.nie zrobili mi zadnego badania,nawet usg!zapisali mnie na 20 lut na usg.ja chyba zwariuje!!!czy ktos moze mi udzielic jakichkolwiek odpowiedz?dzieki
badeve
2007-02-27
10:41:59
Email
słuchaj donata, ja ostatnio też miałam takie dziwne upławy w kolorze capucino...poszłam do lekarza i stwierdził u mnie infekcję, przepisał leki( czopki ) i właśnie jetsem w trakcie leczenia...pójdź do lekarza i niech cię sprawdzi w tym kierunku...pozdrowienia i wszystko będzie dobrze

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum