szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Bóle brzucha


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Kornela
2005-03-29
Email
Cześć Dziewczyny! Jestem w 29 t.c. i w niedziele mialam mocne bóle brzucha(na wysokości pępka - ostry, mocny ból który się nasilał i słabnął, trwal kilka sekund) na szczęście czułam że dziecko się rusza, wzięłam jedną No-Spe i położyłam się spać i mi przeszło. W czwartek idę do Gina ale boję się czy wszystko w porządku. Czy któraś z Was miała podobną sytuację? Bardzo się boje o dziecko
Morgana69
2005-03-30
10:50:41
Email
U góry brzycha to mogą być problemu żołądkowe. W końcu masz coraz mniej miejsca. Ja jestm w 28 t.c. i doskonale wiem co to znaczy. Jesli by Cię bolało w dole brzycha, to możeliwe, że to wiązadła podtrzymujące by się rozciągały lub twardniała macica. Też przez to przeszłam i dolatego lekarka przepisła mi magnez - teraz jest dużo lepiej. Magnez ogólnie działa rozkurczowo i rozluźniająco. Pozdrawiam! I nie martw się, to na pewno nic poważnego!
tabi3
2005-03-30
23:25:20
Email
Cześć.Ja tez jestem w 28 t.c i tez boli mnie w okolicach pępka i pod żebrami ale to podobno ma tak być bo wszystkie narządy podchodza do góry. Tej nocy mały kopał mnie strasznie i wypychał mi cały dół brzucha ale juz przeszło,tez jestem na magnezie i napewno pomaga. Ja od dwóch miesiecy nie jestem dopiero w szpitalu i znam te wszystkie dolegliwości.pozdrawiam
mati81
2005-04-13
19:49:20
Email
Hej dziewczyny jestem w 33 tyg. i od samego rana cały czas mi twardnieje brzuch,bez wzgledu czy chodze siedze czy leże są momenty ze nie moge wytrzymac i ciężko mi się oddycha:( poza tym nie mam innych objawów nie wiem czym to może być spowodowane tym bardziej ze nie ustępuje to twardnienie nawet po kilkunastu sekundach:( czy stres może mieć taki wpływ??
Kornela
2005-04-14
10:18:22
Email
Mati nie chce cie straszyć ale na Twoim miejscu poszłabym do lekarza, lepiej pójść jeden raz więcej niż później żałować. Gdy u mnie bóle się ponownie pojawiły pojechałam do szpitala i okazało się że zaczyna mi się robić rozwarcie i musiałam zostać w szpitalu.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum