szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - NAPROXEN W CIĄŻY


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
asonta
2007-02-12
Email
Witam jestem w 38 tyg ciąży Ok 2 tyg temu potwornie rozbolał mnie krzyż kilka razy moze ze cztery wieczorem moj mąz posmarowal mi własnie okolice krzyza naproxenem dowiedzialam sie ze tej masci nie wolno uzywac w trzecim trymestrze Czy wiecie cos na ten temat czy mogłam w ten sposob zaszkodzic swojemu maleństwu
noemi
2007-02-12
18:43:10
Email
faktycznie poczytałam trochę, że nie można stosować w trzecim trymestrze, bo może mieć wpływ na dziecko. myślę, że jesli zastosowałaś nawet 4 razy to nic się nie stało. dla uspokojenia link z odpowiedzią lekarza. http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=5073&highlight=naproxen pozdrawiam
asonta
2007-02-13
10:16:35
Email
Noemi wielkie dzieki za informacje uspokoiłam sie Czarne myśli mnie dopadły a wiadomo jak to w ciązy jest sie przewrażliwionym;-) Pozdrowionka
zadowolona
2007-02-14
19:17:31
Email
Strasznie sie ten lekarz rozpisał.Też jestem zainteresowna tematem, bo mam zespół bolesnego barku, jestem w I trymesytrze.Wiem, że dicklofenaku nie moge stosowac (może uszkodzić serce), liczyłam na ten naproxen, albo inną maśc.
noemi
2007-02-14
19:19:31
Email
:) nei rozpisał się, ale pomyślałam, że lekarz to zawsze jakiś autorytet:) stąd link:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum