szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - usg trójwymiarowe


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
gabusia
2007-02-08
Email
Witam serdecznie, gdzie na Śląsku wykonują usg trójwymiarowe 4D ? pozdrawiam Gabrysia
Monik
2007-02-08
12:00:06
Email
Tak, wiem, że takie Usg wykonują w Żorach. Podam Ci namiary:GABINET GINEKOLOGICZNY DR N. MED. BARTOSZ CZUBA DIAGNOSTYKA PRENATALNA – USG,44-240 Żory Aleja Wojska Polskiego 11a lok. 2,tel. [32] 43 43 036 kom. 0-605 061 016,bczuba@o2.pl,strona www:http://www.prenatalna.pl/informacje-o.htm#usgd Takie Usg u tego Pana kosztuje 300zł, chyba, że masz skierowanie dopłacasz tylko ok 120. W Katowicach też gdzieś robią,ale niewiem dokładnie gdzie. Słyszałam, że ten Czuba to bardzo dobry specjalista. Pozdrawiam
BALBIA
2007-02-22
23:15:41
Email
Katowice "FEMINA" NA UL. Różanej Usg prenantalne , koszt 150 zł Najlepiej robić w 13 ,20 i 30 tc wtedy są wykonywane badania szczegółowe przypadające własnie na ten dany tydzień. np w 20 tc badanie skupia się na serduszku i zastawkach u dzidzi. Polecam robiłam wszystkie 3 etapy .Lekarze są cudowni .Polecam dr JACKA JACKIEWICZA. Jeśłi ma się skierowanie to badania są bezpłatne. pzdr!
BALBIA
2007-02-22
23:18:56
Email
Acha zapomniałam dodać to nie jest badanie 4 D tylko prenantalne. Czyli nie ma takiego dobrego obrazu dziecka tylko skupia się na tym czy nie ma wad wrodzonych. Myślę ,ze to jest ważniejsze ,a dziecko i tak fajnie widać bo mają duży telewizorek na ścianie taki mniejszy telebim.
Monik
2007-02-23
00:07:43
Email
Tak się składa, że ja też miałam to badanie w "Feminie" w 22tc, a kolejne mam już niedługo, bo 27 lutego też tam (będzie to ok 29 tc).Oczywiście to nie jest 3D, tylko zwykłe USG. Miałam skierowanie i nic nie musiałam dopłacać. Dostałam płytkę i fotki. Chciałam jednak zaznaczyć, że Gabusia pytała o 4D, dlatego podałam jej namiary na Żory. Pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum