szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - rozmiar płodu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
badeve
2007-02-03
Email
cześc kochane...ostatnią miesiączkę miałam 12.11.2006 roku i wychodzi na to że mam ok 11-12 tygodnia ciąży..na ostatnim usg wyszło mi że mój maluszek ma 4,6 cm czy to nie za mało? bardzo się tym przejmuję i czekam na szybką odpowiedz
jjemiolka
2007-02-03
13:32:09
Email
hej badeve! wydaje mi się kochana, że jeżeli coś byłoby nie tak, lekarz by ci o tym powiedział... co do wieku i wielkości dzidzi, zazwyczaj na zdjęciu usg nad wymiarami dzidzi automatycznie jest podany jej wiek adekwatny do tych wymiarów...a i na różnych stronach i nawet w książkach podają inny "wzrost" maleństwa na dany tydzień.ale wyczytałam, ze w 11 tyg. dzidzia może mieć od 45-55 mm.głowa do góry...pozdrawiam
ciekawa
2007-02-03
15:00:10
Email
Moj robaczek miał w 13 tyg ok 6 cm wiec wszytko wydaje sie prawidłowo. Zreszta czasem wiek z usg a wiek z miasiaczki mijaja sie norma jest ok 2 tyg odchylenia-wszytko jest dobrze:)
venuss
2007-02-03
17:04:47
Email
bedeve jest zasada zeby nie martwic sie na zapas:) wszystkie bywamy przewrażliwione, to instynkt macierzyński. Na przyszłość jednak dam Ci rade: Pytaj lekarza o wszystko co Cię niepokoi i niech opowie Ci o wszystkim co może zobaczyc na USG. Po to przecież jest Twój Gin:-) Będzie dobrze. Pozdrawiam V.
badeve
2007-02-04
12:46:37
Email
dzięki dziewczyny uspokoiłam się...wiecie jeśli ktoś przez to nie przejdzie to nie zrozumie...po prostu muszę wierzyć że wszystko będzie ok..dzięki kochane :.)
ciekawa
2007-02-04
12:49:05
Email
Porostu nastepnym razem pytaj. Lekarz nie ma prawa nie udzielic odpowiedzi.
monia_ireland
2007-02-05
22:54:33
Email
moj maluszek w 9 tygodniu mial dokladnie 2.45:) tazke nie masz sie o co martiwc jak dziecwzyny mowia:) pozdrawiam

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum