szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - SPA dla brzuchatek - co o tym myślicie?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Aneta
2007-02-02
Email
Mam do Was drogie "brzuchatki" prośbę. Czy mogłybyście napisać parę słów czy wcześniej chodziłyście na zabiegi do salonów SPA i kosmetycznych, i czy byłybyście zainteresowane czymś takim przeznaczonym specjalnie dla kobiet w ciąży? Sama będąc w ciąży (parę miesięcy temu) miałam ochotę pójść do jakiegoś salonu SPA by poczuć się piękna, ale bałam się czy standardowe zabiegi na ciało nie zaszkodzą maleństwu. Wiem, że są środki przeznaczone specjalnie dla "brzuchatek" np. nawilżające całe ciało: przeciw rozstępom, usuwające nadmiar wody, ujędrniające ciało; masarze relaksacjne; basen z ozonowaną wodą; wodne aerobiki dla kobiet w ciąży. Czy gdyby istniał taki ośrodek skupiający to wszystko gdzie mogłybyście się spotykać, plotkować i "korzystać z życia" to czy byłybyście czymś takim zainteresowane i jakie kwoty byłybyście w stanie miesięcznie na coś takiego przeznaczyć? Napiszcze również w jakich miastach mieszkacie i czy u Was coś takiego jest?
venuss
2007-02-02
10:10:58
Email
Skóra kobiety w ciązy jest bardzo wrazliwa, moja reaguje na kazdy kosmetyk (nawet balsamy kapielowe) różnymi krostkami na plecach, twarzy dekoldzie. Salon SPA, rownież zabiegi dla kobiet w ciąży, mam blisko (w Ostródzie) ale ceny są oczywiscie kosmiczne, nie skorzystam. No i jeszcze jedno... wiele z nas ma za sobą zagrożoną ciążę lub nawet poronienia w przeszłosci dlatego wolimy "na zimne dmuchać" i raczej nie ryzykować kąpielami ozonowymi, masażami itp. To moje zdanie. Ale z pewnoscią są zamozne panie i nowoczesne przyszłe mamy, które korzystają z takich zabiegów więc dobrze, ze cos takiego istnieje, dlaczego nie:) Pozdrawiam V.
ciekawa
2007-02-02
10:16:40
Email
Ja podpisze sie pod tym co napisała Venuss. Bo jestesm też z Olsztyna. Niestety ceny zbyt wysokie. mam swoja super kosmetyczke i ona zrobi mi wszystko co potrzeba ale 80zł za sama buzie to gdzie reszta:( Chetnie bym skorzystał napewno ale o 500zł wydatku narazie nie myśle.
ciekawa
2007-02-02
10:35:34
Email
Hm tak po przemyśleniu Anetko sądze ze SPA dla wszytskich ze specjalną linia dla brzuchatek bo sam salon aż tak wyspecjalizowany padł by śmiecia głodową. Nie zapominajac oczywiście o klientach których poprstu musiało by być na to stać. Moja kosmetyczka której ufam maksymalnie z zabiegów o tóre sie dopytywałam wyąłczyła tylko te z użyciem prądu oraz te bardzo inwazyjne dla skóry. Ale przyznam że byłam u niej 2 miesiace temu bo skóra na buzi zrobiła sie poprostu starszna-aż ona to przyznała. Jednak(moze to "uroki" pierwszego trymestu)o malo szału na łuzku nie dostałm tak mnie zmeczyly zabiegi. to oczywiscie moje odczucia zapewne każdy ma inne.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum