szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Proszę o radę


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
Eryka
2005-03-26
Email
Jestem w 3 miesiącu ciąży (w zasadzie to już koniec 3 miesiąca). Zostałam zaproszona na Święta do rodzinki, a tam włsąnie jedno z dzieciaczków jest chore na ospę. Ja ospę przeszłam już w dzieciństwie. Tylko martwię się czy kontakt z chorym dzieckiem może zagrozić mojemu nienarodzonemu maluszkowi? Czy któraś z Was miała podobną sytuację, a może coś wiecie na ten temat. Pozdrawiam wszystkie Mamusie te przyszłe i obecne. Wesołych Świąt!
sylwetka
2005-03-26
10:16:45
Email
Witaj, ja miałam kontakt z osoba chora na ospę w pracy i nic mi ani dzidzi się nie stało a nawet nie pamiętam czy w dzieciństwie chorowałam. Tyle mego doświadczenia. Decyzję pozostawiam Tobie. Zdrowych i radosnych Świąt :)
Eryka
2005-03-26
13:47:06
Email
Dziękuję sylwetko.Coś mi mówi, że taki kontakt nie jest niebezpieczny, ale zawsze lepiej popytać:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum