szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Ból podczas ruchów dziecka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
ania23
2007-01-08
Email
Witam Was! Mam troche dziwny i nietypowy problem. Jestem obecnie w 37 tyg. ciązy i podczas ruchów maleństwa (a są one dość silne) odczuwam taki kłujący ból w dole brzucha. Kilka dni temu miałam wzdęcia i od tego czasu zaczęłam odczuwac ten ból. Byc może maleństwo podczas ruchów kopie w moje narządy (jelita) w których są gazy i przez to ten ból. Gdy akurat idę to musze stanąć bo ten ból nie pozwla mi dalej iść. mam pytanie czy może któraś z was miała podobny przypadek?? Dodam ze wzdęcia jako tako minęły do tej pory więc nie wiem o co chodzi. Możliwe żeby utrzymywało sie to tak długo? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam!
ciekawa
2007-01-09
07:10:56
Email
Ja dopiero jestem w 17 tygoniu maluszek zaczyna sie dopiero ruszaćale tez mam takie kłucia i wydajemi sie z eto moze bycod gazów-chocwzdęc jako takich nie mam. Poza tym wydaje mi sie ze samych ruchów jescze nie wyczuwam a własnie lekkie kłucie jak by cos podrazniał ruszajac sie-ide jutro do lekarz to mu to zgosze. Od mamy wiem ze dzieciak to normalnie potrafi skopac.
venuss
2007-01-09
08:47:11
Email
Ja tez mam czasem silne bóle w dole brzucha (32tc) Nie ma to nic wspólnego ze wzdęciem, czasem jest to jakby drapanie pazurkami a czasem poprostu ból. Myslę ze to naturalne, nasze tkanki są bardzo unerwione i bolą, tym bardziej ze dzizia jest juz duza. jednak jeżeli Twoje bóle są regularne w równych odstępach moga to być skórcze. Pomaga głebokie oddychanie, oraz no-spa. ale branie tabletek lepiej skonsultuj z lekarzem. Pozdrawiam V.
ania23
2007-01-15
21:34:43
Email
hej dziewczyny! byłam dzisiaj u gin i pytałam sie o te bóle i stwierdził ze jest to normalne, ze dziecko jest juz tak duże ze sie rozpycha zwłaszcza główką schodzi niżej i stąd te bóle.Pozdrowienia!
ciekawa
2007-01-15
22:54:40
Email
Wiecie mój zaczoł sie ruszać ale jakoś inaczej. czuje go bardziej jakby od srodka niż na ścinakach macicy od strony brzucha. ale czasem ewidentnie kłóje-pewnie rusza sie obok czegoś co jest bardzo wrazliwe.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum