szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Urlop wychowawczy


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
madaoli
2007-01-07
Email
Witajcie forumowiczki!mam pytanko dotyczące właśnie urlopów wychow.Jak to właściwie jest.Brany pod uwage jest łączny dochód małżonków,czyh tylko męża,Ja urodziłam we wrześniu 2006,za który rok brane będą dochody?Będę wdzięczna za jakiekolwiek odpowiedzi.
ciekawa
2007-01-08
10:10:33
Email
Nie rozumiem dlaczego pytasz o dochody skoro chodzi ci o urlop wychowaczy? Chodzi Ci moze o zasiłek na wychowawczym?????? bo do wymiaru urlopu zarobki nie maja nic wspólnego. Sprecyzuj prosze.
pinkie
2007-01-08
10:55:14
Email
A ja chyba wiem, o co Ci chodzi. Wszystko o urlopie wychowawczym: http://www.rodzicpoludzku.pl/prawa_mamy/wychowawczy.html Z tego co zrozumiałam, to brane sa pod uwagę wszystkie dochody obu małżonków z całego roku poprzedzającego rok urodzin dziecka. I dzielone sa na wszystkie osoby w rodzinie. Straszne, prawda? POLITYKA PRORODZINNA.... EEECHH
madaoli
2007-01-08
16:03:21
Email
tak,chodziło mi o zasiłek na wychowawczym i wszelkie dodatki.Pinkie dzięki za adres zaraz tam zajrzę,ale z tego co napisałaś już wiem że żadnych dodatków mieć nie będę.Fajnie,mąż właśnie stracił pracę!
pinkie
2007-01-08
17:49:02
Email
To niech mąż na wychowawczym siedzi! Mój sobie chwali...
ciekawa
2007-01-08
17:50:03
Email
Ej spokojnie w takich sytucjach idziesz do opieki społecznej i mówisz jaka jest sytuacja. skoro stracił prace to zastanów sie czy nie lepiej wrócić do pracy a jemu zostawic dziecko przynajmniej do czasu znalezienia nowej pracy.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum