szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - luteina


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
monix
2007-01-05
Email
hej! mam dylemat! chodze obecnie do 2 lekarzy (tzn mam zamiar sie przepisac od jednego do dgrugiego) i jeden karze mi od poczatku ciazy brac luteine dopochwowo. teraz jestem w 7 tyg ciazy. mam ja brac na wszelki wypadek. czuje sie dobrze, mialam kilka plamien na poczatku, no a przed ciaza nieregularne miesiaczki. drugi lekarz mowi ze branie luteiny to bzdura skoro dobrze sie czuje i ze organizm ma jej naprawde duzo i potrzebna jest najwyzej w 12 tygodniu. nie wiem co robic. jakie wy macie zdanie i doswiadczenia? pozdrawiam
venuss
2007-01-05
20:26:06
Email
Plamienie to poważna sprawa w ciąży, dlatego lekarz przepisał Ci luteinę, te tabletki to hormony które daje się zwykle na podtrzymanie ciazy. Ja tez brałam Luteinę, z powodu bóli brzucha. To bierze się jakiś czas, potem przestaje. Nie jestem lekarzem ale zwykle wolę na zimne dmuchac dlatego brałam te leki, mimo ze nie miałam plamienia. Możesz jeszcze na górze strony wpisać luteina w okienko "szukaj zwrotu". na ten temat tu już wiele było opinii. Pozdrawiam zycze zdrówka, V.(30tc)
ciekawa
2007-01-05
21:29:59
Email
Ja też brałam luteine zanim zmieniłam lekarza-tez na wszelki wypadek mi ja przepisywał. tak jak pisze Venuss to lek który w zadnym wypadku nie szkodzi a podtrzymuje ciaże. jesli miałaś plamienia to raczej bierz. Ja nie musiałam a mój lekarz nabijał kase firmom farmaceutycznym ale u mnie nic sie nie dzialo. w przypadku plamien i jakich kolwiek kłopotów to standardowy lek.Poza tym miałam wysypeke od luteiny i obecny lekarz powiedział ze skoro wszytsko jest dobrze i nie plamie to nie musze i on mi nie wypisze.Ale decyduj sama. Powodzenia;)
angat8
2007-01-29
21:25:10
Email
Ja równiez biorę luteinę - ale ja nawet nie mam potwierdzenia ciąży - chociaż chyba tak jest. Moja koleżanka równiez brała przez długi czas, bo miała boleści praktycznie od początku ciąży- i 2 lutego rodzi :)W sumie ten lek nie może zaszkodzic, a może Ci pomóc. POZDRAWIAM
jjemiolka
2007-01-31
19:03:50
Email
hello..ja też biorę luteinkę...miałam plamienia i mam bóle brzuszka...a luteina jest na podtrzymanie dzidzi i raczej nie zaszkodzi...a czasem lepiej dmuchać na zimne...pozdrawiam i powodzonka jj

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum