szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - co to?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
monix
2006-12-30
Email
no i mam kolejne pytanie. otoz nosze caly czas wkladki i zauwazylam ze zawsze sa one tak jakby brudne, tzn to nie jest plamienie tylko takie zwykle no... troche wilgotne, jasne, no sama nie wiem takie zwyczajne. czy to normalne? przypominam-7 tydzien!
Agness
2006-12-30
16:42:25
Email
raczej tak
ciekawa
2006-12-30
18:22:58
Email
jesli wkładka jest wilgotna, lekko zółatwa to wszytsko dobrze to poprostu naturalne uplawy-nigdy wczesniej nie miałas(?) Ale jak zobaczysz zaróżowienie, krew, brunatne plamy pendem do ginekologa.
motylek
2006-12-30
22:10:01
Email
wszystko w porządku monix, w ciąży upławy mogą się nasilać i może być ich więcej niż zwykle:) jeśli są normalnego koloru to nie masz się co martwić:)
venuss
2007-01-02
12:24:24
Email
Wydzielina być może normalna, ale ja na Twoim miejscu skonsultowałabym to z lekarzem. Wszystkie niepokojące objawy nalezy konsultować: dla zdrowia i dla świętego spokoju. Pozdrawiam. V.

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum