szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - brak objawów


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
monix
2006-12-28
Email
słuchajcie! ja jestem w 7 tygodniu ciąży i oprócz bólu krzyża i zmęczenia nie mam żadnych objawów. nie mam mdłości ani huśtawki nastrojów...czy to normalne? lekarz mnie zaniepokoił, bo powiedział, że " jak kobieta czuje sie za dobrze to nie dobrze", no i masz babo placek!
marchewka79
2006-12-28
19:31:31
Email
ja też na samym początku nie miałam żadnych objawów,ciąże potwierdzał jedynie test.Dopiero około 9-10 tygodnia zaczęły sie gorsze samopoczucie...mysle że nie powinnas się tym martwić a wręcz odwrotnie...pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego
Goga66
2006-12-28
19:46:10
Email
To chyba przesąd. Ja miałam co prawda mdłości ale ani mnie piersi nie bolały ani nic. No może senna byłam trochę. Moja znajoma do 6 miesiąca nie wiedziała w ogóle, że jest w ciąży - zero objawów a dziecko zdrowiutkie się urodziło, mimo, że nie prowadziła zbyt zdrowego trybu życia. Moja mam miała bliźniaki (mnie i brata) i twierdzi, że raz ją tylko zemdliło i wtedy zorientowała się, że to ciąża - poza tym prawie do końca - zero objawów. Byliśmy co prawda wcześniakami i inkubator był konieczny ale w końcu to ciąża bliźniacza a i mama lubiła myć podłogi w ósmym miesiącu, klęcząc - co prawdopodobnie przyspieszyło poród.
Eryka
2006-12-28
20:18:07
Email
Ja nie miałam wcale nudności ani reakcji negatywnych na zapachy. Jednego dnia pamiętam, że coś mi było niedobrze. A tak to nic. Wiem że nie jestem takim jedynym przypadkiem, bo niektóre kobiety nie mają mdłości. Z innych objawów to pamiętam, że na początku ciąży (chyba przez I trymestr) byłam ciągle senna. A i jeszcze piersi mi się znacznie powiększyły. U mnie ciąża przebiegała bez komplikacji, a synek urodził się zdrowy. Jednak każda ciąża jest inna i wszystkie wątpliwości konsultuj z lekarzem. To on prowadzi ciążę i wie jak przebiega. Zawsze też możesz poszukać pomocy u innego ginekologa, żeby porównać opinie. Pozdrawiam i gratuluję maleńkiej istotki:)
ciekawa
2006-12-28
20:58:07
Email
O matko ale lekarz!!!!A co to za teks! Ciesz sie bo jeszcze może Ci złapać później. Ja miałam okropne mdłosci a potem przeszły i nawet nie wymiotowałam-teraz jest 17 tydzień:) I o dziwo nie mam mdłosci ale odróch wymiotny sie nasilił zwłaszcza rano-mam chwile słabości i musze uważać przy myciu zębów a zachwiań nastrojów nie mam wcale:) Nic sie nie martw:):) Gratuluje
motylek
2006-12-28
22:13:16
Email
monix ja tez nie mialam zadnych nudnosci, wymiotów, huśtawek nastrojów, nawet zachcianek nie miałam i czułam się ogólem jak nowo narodzona, na początku ciąży nawet schudłam i zdziwiłam się bardzo, gdy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, bo nic na to nie wskazywało:) więc nie martw się i głowa do góry, bo to normalne:) pozdrawiam
monix
2006-12-28
23:07:45
Email
no to dziekuje wam bardzo kochane! ide spac spokojnie:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum