szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - niepokojące bóle jajników


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
badeve
2006-12-17
Email
cześć kobietki...mam małe wątpliwośći... 32 dnia cylku zrobiłam sobie test ciążowy...z wynikiem pozytywnym!!!!(hurra) jeszcze nie byłam u lekarza a jestem w 6 tygodniu ciąży...(pójdę po świętach) od jakiegoś czasu czuję tępe bóle jajników(a szczególnie lewego)i także lekkie bóle pleców od czasu do czasu..czy powinnam się tego obawiać? boję się ciąży pozamacicznej..pocieszcie mnie, że to normalne :.))) temperatura 37...
ciekawa
2006-12-17
15:40:01
Email
he he ja też tak miałam:) Cała opuchnieta, okropny cmiący ból jajników(jak przy miesiaczce), temperaturka ale szybko mineła(choć ogólnie to normalne)-nic sie nie martw to uroki ciaży-mnie przeszło ok 12 tygodnia. Teraz tylko czasem lewy jajnik sie odzywa. GRATUALCJE:)
asiunia80
2006-12-17
15:59:12
Email
Tez tak mialam, pobolewal mnie prawy jajnik, i tak jakby korzonki. Za to dzis jestem kilKA dni przed terminem i gwarantuje ze wszystko mnie boli:)
jula2
2006-12-17
19:48:52
Email
Miałam identyczne objawy.Ok.6 t.c bardzo bolało mnie w lewym boku.Oczywiście zaczęłam sobie wmawiać ciążę pozamaciczną.Uspokoiłam się dopiero po USG.Później miałam kłócia najczęściej w prawym boku,które przeszły dopiero ok.14t.c.Obecnie jestem w 30 t.c. i z niecierpliwością czekam na mojego dzidziusia.Powodzenia.
marta0309
2006-12-18
20:53:52
Email
Gratuluje:) u mnie taez na poczatku iazy byly bole jajnikow-to normalne:)

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum