szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Praca mgr na temat zachowań kobiet w ciąży


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Napisano: Treść:
wiolet
2006-12-14
Email
Witam. Jestem na forum po raz pierwszy i już z nietypową prośbą...:) na początek o mnie: Jestem szczęśliwą mamusią 14 miesięcznego urwisiątka ( bo to dziewczynka). Z wielkim sentymentem wspominam okres ciąży, to były niesamowite chwile i teraz już wiem, że nigdy z Oliwką nie będziemy już tak blisko... Poza tym,że w praktyce byłam w ciąży to jeszcze interesuję się tym teoretycznie. W 2005 roku broniłam pracę mgr z pedagogiki zdrowia na temat zachowań kobiet w ciąży, a obecnie chcę ten temat zgłębiać i badać od strony psychologicznej, a mianowicie psychospołeczne uwarunkowania określonych zachowań kobiet w ciąży. I tu jest miejsce na moją prośbę: potrzebuję życzliwej wpółpracy w postaci wypelnienia 3 kwestionariuszy przez kobiety w czasie ciąży. Kwestionariusze dotyczą zachowań w ciąży, poczucia otrzymywanego wsparcia i poczucia własnej skuteczności. Bardzo prosze o pomoc dla dobra NAUKI. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy abym mogła wysłać kwestionariusze na wskazany adres. mgr Wójcik Wioletta ( Uniwersytet Śląski Wydział Pedagogiki i Psychologii) Kontakt mailowy violettta@poczta.fm

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum